Koncerts “Trešdienu vakari pilsētas skvērā”
8. jūnijā pirmajā koncertā "Trešdienu vakari pilsētas skvērā" ar skanīgu koncertprogrammu Valmieras Kultūras centrā viesojās Dikļu pūtēju orķestris un soliste Laura Keita Arājuma. Uz tikšanos nākamajā koncertā 15. jūnijā, kad…
Lasīt vairāk