Deju svētki “Spēlējat, spēlmanīši, es iešu dancot!”
2. jūlija vakarā Valmieras estrādē norisinājās Valmieras deju apriņķa kolektīvu svētki “Spēlējat, spēlmanīši, es iešu dancot!”. Paldies par skaisto sezonas noslēgumu deju kolektīvu vadītājiem un dalībniekiem: jauniešu deju kolektīviem TDA…
Lasīt vairāk