Atpakaļ
Aktualitātes / Galerijas / Valsts prezidents Egils Levits viesojas Valmierā

Valsts prezidents Egils Levits viesojas Valmierā

07.05.2022

Piektdien, 6. maijā, Valsts prezidents Egils Levits un Andra Levites kundze reģionālās vizītes laikā apmeklēja Valmieru, kur tikās ar Valmieras novada pašvaldības pārstāvjiem, uzklausīja veselības, izglītības un nevalstiskajā sektorā strādājošos, kā arī apmeklēja alus darītavu “Valmiermuižas alus” un metāla apstrādes uzņēmumu “VALPRO”.

Darba vizītes laikā Valsts prezidents un Andra Levites kundze tikās ar Valmieras novada pašvaldības deputātiem un vadību un pārrunāja novada aktualitātes.

Turpinot atzīmēt Latvijas Republikas Satversmes simtgadi, Valsts prezidents E. Levits no Valmieras 2. pasta nodaļas nosūtīja īpašo Satversmes simtgadei veltīto pastkarti un pastmarku. Savukārt Satversmes debašu cikla trešajā diskusijā “Kurš kontrolē dzīvi? Mākslīgais intelekts − privātums − brīvība” Valsts prezidents ar jauniešiem Vidzemes Augstskolā diskutēja par to, ko iegūstam un ko zaudējam līdz ar tehnoloģiju sniegtajām iespējām.

Valmierā Andra Levites kundze apmeklēja Vidzemes slimnīcu un tikās ar veselības iestādes personālu, kā arī iepazinās ar sociālo uzņēmumu “Čaklās Bites Bode” un Sociālo pakalpojumu centra kopdzīvojamo māju. Fotogalerija šeit.

Vizītes noslēguma Valsts prezidents un Andra Levites kundze kopā ar Valmieras nevalstisko organizāciju pārstāvjiem kopīgi stādīja saulespuķes Ukrainas atbalstam.

Foto: Ilmārs Znotiņš, Valsts kanceleja