Atpakaļ
Aktualitātes / Galerijas / Valsts prezidenta kundze Andra Levite viesojas Valmierā

Valsts prezidenta kundze Andra Levite viesojas Valmierā

07.05.2022

Valsts prezidenta Egila Levita kundze Andra Levite 6.maijā viesojās Vidzemes slimnīcā, tiekoties ar Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētāju Uģi Muskovu un veselības iestādes personālu. Valsts prezidenta kundze uzzināja par slimnīcas attīstībā paveikto un plānoto, kā arī vairāk pārrunājot par aktualitātēm tieši sieviešu veselības aprūpē un atbalstu ģimenēm.

Pēc tam Andra Levites kundze viesojās sociālajā uzņēmumā Čaklās Bites Bode, kur iegādājies no sirds gatavotus suvenīrus. Apmeklējot dažādu sociālo grupu kopdzīvojamo māju, Valsts prezidenta kundze tikās ar Sociālā pakalpojuma centra vadītāju Ingu Brenti-Miezi, kā arī uzzināja par pašvaldības aktivitātēm, veidojot grupu mājas Vaidavā, Mazsalacā un Rūjienā.

Darba vizītē Valsts prezidenta kundzi pavadīja Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētaja kundze Ilze Ulme-Baika, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Jānis Olmanis, Valmieras novada pašvaldības izpilddirektora vietniece, Valmieras novada Attīstības pārvaldes vadītāja Evija Nagle un Valmieras novada Sociālo lietu pārvaldes vadītāja Kaija Muceniece.