Atpakaļ
Aktualitātes / Galerijas / Valmieras novada ugunsdzēsības sacensības Rencēnos

Valmieras novada ugunsdzēsības sacensības Rencēnos

14.09.2021

11. septembrī Rencēnu pagasta estrādes skvērā norisinājās Valmieras novada sacensības ugunsdzēsībā. Sacensību organizators Valmieras rajona Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība, priekšsēdētājs Egīls Kaužēns. Galvenais sacensību tiesnesis Edmunds Bambāns. No Valmieras pilsētas un Burtnieku pagasta sacensības pārstāvēja Brīvprātīgo ugunsdzēsēju jauktās komandas, no Dikļiem un Bērzaines startēja gan sieviešu, gan vīriešu komandas. Rencēnu, Matīšu, Naukšēnu un Kārķu pagastus pārstāvēja vīriešu komandas. Laika apstākļi dalībniekus lutināja, bija silts un saulains visas dienas garumā. Sacensību noslēgumā par labākajām komandām tika atzītas – Rencēni III vieta, Naukšēni II vieta, Dikļi I vieta. Paldies pasākuma atbalstītājiem Valmieras novada pašvaldības Burtnieku apvienības pārvaldei un Brenguļu alus darītavai “Abula”!

Foto autors – Mārtiņš Lasis