Atpakaļ
Aktualitātes / Galerijas / Valmierā viesojas ekonomikas ministrs Viktors Valainis

Valmierā viesojas ekonomikas ministrs Viktors Valainis

Ministrs tikās ar Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku, Valmieras novada pašvaldības izpilddirektora vietnieku, Kapitāla pārvaldības un uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāju Sandi Svarinski un Valmieras pārstāvniecības vadītāju Rīgā, domes priekšsēdētāja padomnieci Ilonu Kalniņu. Ar Valmieras novada uzņēmējdarbības aktualitātēm, industriālo teritoriju attīstību, paveiktajiem darbiem un nākotnes plāniem viesus iepazīstināja Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs J. Baiks.
23.10.2023

Plašāk šeit.