Atpakaļ

Sveikti Valmieras novada 2022. gada Zelta pāri

Sveikti Valmieras novada
08.12.2022

Lai godinātu ģimenes un laulības vērtību, 3. decembrī svinīgā ceremonijā Valmieras novada Dzimtsarakstu nodaļā sveikti novada Zelta pāri, kuri laulībā pavadījuši 50 kopdzīves gadus un šogad atzīmē Zelta kāzu jubileju.

Sveikšanai šogad pieteicās 14 pāri – vienpadsmit no tiem sveikti svinīgajā pasākumā, savukārt trīs pārus godinās viņu dzīvesvietā. Šogad Zelta kāzu jubileju svin Varis un Ingrīda Valteri, Jānis un Gunta Skrastiņi, Andris un Māra Ozoli, Ēriks un Raita Liepiņi, Valērijs un Valentīna Minajevi, Valdis un Aija Balgalvji, Vilis un Dzintra Tupuriņi, Andris un Mārīte Klauži, Sergejs un Natālija Skrobati, Valdis un Janīna Ērgļi, Mārtiņš un Edīte Ceplīši, Andris un Ruta Kreitāli, Modris un Nadežda Madžiņi, Voldemārs un Raita Lipiņi.

Plašāk par svinīgo ceremoniju šeit.

Foto – Ivita Muska.

Plašāk par svinīgo ceremoniju šeit.