Atpakaļ
Aktualitātes / Galerijas / Pašvaldību izpilddirektori Valmieras novadā pārrunā iedzīvotāju līdzdalības jautājumus

Piektdien, 8. septembrī, Valmieras novada Naukšēnu muižā notika Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas (LPIA) sanāksme, kurā pārrunāti jautājumi par iedzīvotāju iesaisti, līdzdalību, labu pārvaldību, pašvaldības līdzdalības budžetu, Valsts kontroles veiktajām revīzijām u.c. saistoši jautājumi.
11.09.2023

Piektdien, 8. septembrī, Valmieras novada Naukšēnu muižā notika Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas sanāksme, kurā pārrunāti jautājumi par iedzīvotāju iesaisti, līdzdalību, labu pārvaldību, pašvaldības līdzdalības budžetu, Valsts kontroles veiktajām revīzijām u.c. saistoši jautājumi. Plašāk šeit.