“Fiz-Kul-Tūre” 2. posmā būs iespēja apmeklēt Rūjienas saldējuma ražotni

25. oktobrī ar 2. posmu Rūjienā turpināsies Valmieras novada aktīvā seriāla “Fiz-Kul-Tūre” rudens/ziemas sezona. Rūjienu mēdz dēvēt arī par Valmieras novada saldējuma galvaspilsētu, par to pārliecināties varēs ikviens dalībnieks, jo pēc sacensībām būs iespēja bez maksas apmeklēt arī “Rūjienas saldējums” mājvietu un nobaudīt gardos ražojumus.

Lai piedalītos bezmaksas ekskursijā, aicinām līdz 24. oktobrim pieteikties, aizpildot veidlapu: ŠEIT
Ekskursija plānota divos laikos – plkst. 18.00 un 19.00, aptuvenais ilgums 30 minūtes.

Trase sāksies Rūjienas vidusskolas stadionā un tālāk pa Rūjienas pilsētas ceļiem vedīs līdz pat Rūjienas lepnumam – uzņēmumam “Rūjienas saldējums”, ļaujot ieskatīties arī ražotnes teritorijā, kas ikdienā apmeklētājiem ir liegta. Savukārt bērniem un jauniešiem maršruts vedīs pa Rūjienas vidusskolas stadiona teritoriju. Dalībnieku ērtībām būs iespēja izmantot arī Rūjienas vidusskolas ģērbtuves.

Sacensības, kā ierasts, sāksies ar brīvo startu no plkst. 17.00 līdz 19.00, rezultātu fiksēšanai izmantojot bezkontakta atzīmēšanās kartes SPORTident ActiveCard. Ņemot vērā, ka laiks vakaros satumst arvien ātrāk, aicinām dalībniekus padomāt par apgaismojumu arī individuāli un trasē doties, izmantojot galvas lukturīšus!

“Fiz-Kul-Tūre” dalībnieki, kuri piedalīsies vismaz trīs sezonas posmos, tai skaitā pēdējā posmā, cīnīsies par godalgotām vietām kopvērtējumā un iespēju iegūt skriešanas apavus no “MySport” 150 EUR vērtībā, kā arī citas vērtīgas balvas turpmāko sportisko aktivitāšu pilnveidošanai.

Aicinām ieplānot “Fiz-Kul-Tūre” rudens/ziemas sezonas posmus jau šobrīd un izmantot seriālu kā lielisku treniņu kopumu:

2. posms – 25. oktobrī Rūjienā

3. posms – 15. novembrī Mazsalacā

4. posms – 6. decembrī Strenčos

5. posms – 27. decembrī Valmierā

Sacensību nolikums: Fiz-Kul-Tūre rudens/ziemas sezona

Izbaudīsim kustību un sportošanas prieku neatkarīgi no laikapstākļiem, atceroties teicienu: “nav sliktu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs”.

Tiekamies Rūjienā!

Fizkultūre rudens/ziema