Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / “Zīmē viegli” meistarnīca Mazsalacas vadātājs festivālā

“Zīmē viegli” meistarnīca Mazsalacas vadātājs festivālā

2023. gada 2. septembrī Mazsalacā norisināsies festivāls “Mazsalacas vadātājs“, kura ietvaros būs plaša programma bērniem un līdzbraucējiem Līču skolas teritorijā.

Par radošo darbnīcu pieaugušajiem (bet ne obligāti:) stāsta burvīgā Daina Domašūte:

“Esmu cilvēks, pilsētvides skicētāja (urbansketcher), spējraisis (koučs) un ūdenskrāsu zīmola Deepdeeplight watercolors radītāja. Zīmēšana priekš manis ir kā vēl viena maņa, kas man ļauj pasauli piedzīvot vēl īpašāk. Es ticu vienradžiem un pēdējos 2 gadus zīmēju tikai ar savu nevadošo (kreiso) roku vai ar vienu līniju, neatlaižot roku no papīra, vai neskatoties uz papīru vispār, bet tikai uz zīmējamo. Tā es spēju būt klāt pašam radīšanas procesam un neko, neko negaidīt. Tā es dzīvoju dzīvi un meklēju aizvien jaunus rīkus un metodes, lai zīmējot varu justies brīvi un dalīties šajā sajūtā ar katru, kurš vien pagadās ceļā un grib arī tā.”

Meistarnīca “Zīmē viegli” 16.00-17.30

KĀDĒĻ: Tev vienmēr būs pieejams vēl viens brīnumains veids/instruments kā būt šeit un tagad, kā ieraudzīt “savādāk”, kā paļauties, ka acs un roka ir brīnišķīga kombinācija, tāpat bez prāta konstrukcijām. Kā radoši “muļķoties” un saprast, ka viegli ir tas, kas tiešām, tiešām mums noder ikdienā! Un pēc pieredzes saku – zīmēšana ļauj Tev ieraudzīt pasauli tik ļoti, ļoti brīnumainu! Tāpat kā elpot, zīmēt māk visi!

KO DARĪSIM: zīmēsim viegli to, ko redzam un jūtam. Pastāstīšu par to, ko dod šāda aizraušanās, kur ļoti vari būt pats un gana tieši tāds, kāds esi šajā brīdī! Izpaudīsimies ar ūdenskrāsām, rapidogrāfiem, tušu, žagariņiem. Un noteikti Tev būs bijusi pirmā izstāde, ko uzmeistarosim beigās, lai kopā lepotos.

Daina un Deepdeeplight watercolors ir “Mazsalacas Vadātāja” atbalstītāji – vislielākais paldies, ka padarīsiet šo dienu īpašāku mums visiem!