Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Vidzemes iekļaujošās nedēļas pasākums – radošā diena Mazsalacā

Vidzemes iekļaujošās nedēļas pasākums – radošā diena Mazsalacā

Vidzemes iekļaujošā nedēļa

No 26. septembra līdz 1. oktobrim iekļaujošās nedēļas ietvaros norisināsies dažādi pasākumi, kad ikviens iedzīvotājs aicināts uz kopīgu darbošanos deinstitucionalizācijas procesā jaunizveidotajos dienas aprūpes centros, grupu dzīvokļos un specializētajās darbnīcās Vidzemes reģiona pašvaldībās.

27. septembrī no plkst. 12.00-16.00 aicinām uz radošo dienu Mazsalacā, Parka ielā 31, atbalsta centra “LAIVA” Dienas aprūpes centrā.

Tuvojoties gada aukstākajam laikam, arvien vairāk gribas sajust un izbaudīt siltumu, ko izstaro sveces, krūze gardas, vasarā lasītas zāļu tējas, un kopābūšana. Lai aukstais laiks nepārsteidz nesagatavotus, dižajā Valtenberģu muižā mācīsimies izliet sveces, izgatavot koka palikni tējas krūzei un izbaudīt kopābūšanu, gatavojot gardu maltīti.

Dienas aprūpes centrā no plkst. 12.00-16.00 apgūsim sveču liešanas gudrību, bet no plkst. 13.00-14.00 slīpēsim, krāsosim un radīsim katrs savu krūzītes palikni.

No plkst 14.00 līdz 16.00 ēdiena burvju Ērika un Danijas pavadībā uzbursim katrs savu ideālo burgeri, kopīgi baudīsim sagatavoto maltīti un viens otra sabiedrību.

Visas dienas laikā paralēli radošajām aktivitātēm būs iespēja iepazīties ar dienas aprūpes centra pakalpojuma būtību, nepieciešamību, kā arī ar biedrības “Latvijas Samariešu apvienība” sniegtajiem pakalpojumiem.

Lūdzam informēt organizatoru par dalību pasākumā.

Pasākuma laikā tiks fotografēts/filmēts. Uzņemtie materiāli var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām.

Kontaktpersona:
Inga Brente-Mieze Vidzemes sociālo pakalpojumu vadītāja

26600331