Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Valmieras svētku rogainings 2022

Valmieras svētku rogainings 2022

Valmieras svētku rogainings 2022

Valmieras rogainings ir orientēšanās sporta komandu sacensības, kurās komandas pārvietojas apvidū un noteiktā laika periodā, brīvi izvēlētā secībā, apmeklē apvidū izvietotus kontrolpunktus, kuriem piešķirtas noteiktas vērtības, cenšoties savākt pēc iespējas vairāk punktu noteiktajā laikā.

SACENSĪBU NOTEIKUMI:

Distancē dalībnieki pārvietojas tikai ar kājām vai velosipēdiem (atkarībā no izvēlētajām sacensībām), navigācijai izmantojot sacensību organizatoru izsniegto karti. Distances laikā nav atļauts izmantot jebkādas citas elektroniskās navigācijas ierīces.

NORISES LAIKS, VIETA:

Sacensības notiek 2022. gada 24. jūlijā

Sacensību centrs atrodas pie Valmieras Mūzikas skolas, Pilskalna ielā 3, Valmierā

9:00 Sākas dalībnieku reģistrācija

10:00 Sākas karšu dalīšana

11:00 Starts 3h rogainingam ar kājām

11:15 Starts 2h rogainingam ar velo

13:15 Kontrollaika beigas 2h rogainingam ar velo

14:00 Kontrollaika beigas 3h rogainingam ar kājām

15:00 Uzvarētāju apbalvošana

PIETEIKŠANĀS:

Pieteikumi līdz 21. jūlijam plkst. 12.00 tiešsaistē ">https://www.rogaining.lv/r/Valmiera/?registration=enter&lang=lv&fbclid=IwAR215UY2-vVS6vlNpsSGjqS_lnkuvkw6J6kmsAOS4DaNOAaOldRsqFqtu_Y

REZULTĀTI UN APBALVOŠANA:

Komandas rezultātu veido SI kartēs reģistrēto KP iegūto punktu summa, atskaitot soda punktus. Ja kādai no komandām ir vienāds punktu skaits, uzvar tā komanda, kas konkrēto punktu summu savākusi īsākā laikā.

Kontrolpunkta vērtība ir kontrolpunkta pirmais cipars. Sacensību balvas tiek piešķirtas pirmo trīs vietu ieguvējiem katrā grupā.

Šis ir bezmaksas pasākums. Rogainingu organizē Valmieras sporta klubs “Burkānciems & Co” pēc Valmieras novada pašvaldības iniciatīvas un ar tās atbalstu.

Jautājumiem un saziņai:

Plašāk ar sacensību nolikumu vari iepazīties šeit:

Piesakoties sacensībām, dalībnieki apliecina, ka neiebilst rogaininga laikā uzņemto fotogrāfiju izmantošanai jebkādām mārketinga un reklāmas aktivitātēm.