Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Valmieras 739. dzimšanas dienas radio

Valmieras 739. dzimšanas dienas radio

Šodien, 18. jūlijā, mājaslapā valmierasvin.lv ieslēdz Valmieras 739. dzimšanas dienas radio! Tas skanēs visu svētku nedēļu, no 18. līdz 24. jūlijam, Andra Jurgas vadībā atskaņojot gan dzimšanas dienai īpaši piemērotus skaņdarbus, gan stāstot, kas gaidāms svētkos. 22. un 23. jūlijā svētku studija būs ne tikai tiešsaistē mājaslapā, bet arī klātienē Valmieras centrā, kur radio tiešraidēs rosīsies Uģis Melders un Sanda Dejus.

Šodien, 18. jūlijā, mājaslapā valmierasvin.lv ieslēdz Valmieras 739. dzimšanas dienas radio! Tas skanēs visu svētku nedēļu, no 18. līdz 24. jūlijam, Andra Jurgas vadībā atskaņojot gan dzimšanas dienai īpaši piemērotus skaņdarbus, gan stāstot, kas gaidāms svētkos. 22. un 23. jūlijā svētku studija būs ne tikai tiešsaistē mājaslapā, bet arī klātienē Valmieras centrā, kur radio tiešraidēs rosīsies Sanda Dejus un Uģis Melders.

Šogad Valmiera savā dzimšanas dienā aicinu uz satikšanos. Ar draugiem, ar suņuku, ar vecmāmiņu, ar mīļāko cilvēku pasaulē, ar klasesbiedriem, ar kolēģiem, ar kaimiņiem, ar dzīvesprieku, ar patikšanos, ar lustēšanos, ar dziesmām, ar dejām, ar smaržām, ar garšām, ar domām, ar Valmieru. Svētku randiņā aicināts doties ikviens, izvēloties savu īpašo satikšanos. Programma skatāma mājaslapā valmierasvin.lv. Par to vairāk pastāstīs, kā arī īstu svētku noskaņu radio studijā radīs Andris Jurga.

Studija “Randiņš”

Esi kopā ar Andri Jurgu visu svētku nedēļu! Bet 22. un 23. jūlijā radio programmā gaidāms kas īpašs. Svētku studiju “Randiņš” vadīs dzīvespriecīgie Sanda Dejus un Uģis Melders. Turklāt radio skanēs ne tikai tiešsaistē mājaslapā valmierasvin.lv, bet studija būs atvērta klātienē skvērā pie Valmieras Kultūras centra.

Tur tiksimies ar dažādām Valmieras novada personībām, būs interesanti stāsti un arī iespēja saņemt lieliskas dāvanas. Par ideālo randiņu, par tradīcijām, par mīlestību, ko atklāj grāmatu lappuses, par novērojumiem iz randiņdzīves, par iepazīšanās knifiņiem, par saldumu izvēli, par randiņu mūziku – tie ir tikai daži stāsti, kas tiks atklāti studijā “Randiņš” Sandas un Uģa vadībā.

Valmieras 739. dzimšanas dienas svētku radio programma:

18.–24.jūlijs

Valmieras 739. dzimšanas dienas radio Andra Jurgas vadībā mājaslapā valmierasvin.lv.

Piektdiena, 22. jūlijs

Plkst. 10.00–16.00 skvērā pie Valmieras Kultūras centra, kā arī tiešsaistē mājaslapā valmierasvin.lv svētku radio studija “Randiņš” kopā ar Sandu Dejus un Uģi Melderu. Randiņi ar dažādām Valmieras novada personībām, balvu izlozes, svētku programmas aktualitātes.

Sestdiena, 23. jūlijs

Plkst. 10.00–16.00 skvērā pie Valmieras Kultūras centra, kā arī tiešsaistē mājaslapā valmierasvin.lv svētku radio studija “Randiņš” kopā ar Sandu Dejus un Uģi Melderu. Randiņi ar dažādām Valmieras novada personībām, balvu izlozes, svētku programmas aktualitātes.

Svētku programma: valmierasvin.lv.

Svētku lieldraugs: AS “Valmieras stikla šķiedra”.