Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Skriešanas un nūjošanas sacensībās “Noskrien CITUS”

Skriešanas un nūjošanas sacensībās “Noskrien CITUS”

Noskrien citus Mazsalacā

No 23. līdz 30. septembrim Valmieras novadā un visā Latvijā notiks Eiropas Sporta nedēļa, aicinot kļūt aktīvākiem un atgādinot par fizisko aktivitāšu nozīmīgumu rūpēs par savu veselību. Sportisko nedēļu iesāksim 23. septembrī Mazsalacā, kur būs iespēja piedalīties skriešanas un nūjošanas sacensībās “Noskrien CITUS”, izvēloties saviem spēkiem un vēlmēm atbilstošu distanci:

  • tautas distanci (viens aplis, distances garums 6 – 7 km);
  • spēka distanci (viens aplis, distances garums 12-13 km);

Maršruts vedīs pa Skaņākalna dabas parka takām, kas aptver Salacas senlejas krāšņāko posmu ar smilšakmens atsegumiem, alām, avotiem un priežu mežaudzi, priecējot apmeklētājus jebkurā gadalaikā. Spēka distances veicējiem būs iespēja redzēt vienu no Latvijas populārākajiem ģeoloģiskajiem veidojumiem – Skaņākalna klintis, kas dod unikālu, neparasti skaidru atbalsi. Maršruts ievedīs arī Dauģēnu dabas takā.

Dienas programma:

  • no plkst. 10.00 līdz 10.50 pēdējā brīža reģistrācija, numuru un Sportidentu izsniegšana;
  • plkst.11.00 starts tautas un spēka distancei skriešanā un nūjošanā (ar laika kontroli 3h);
  • no plkst. 12.30 tēja un nelielas uzkodas enerģijas atgūšanai, kopīgas sarunas;
  • plkst. 13.30 apbalvošana.

Bērnu šķēršļu skrējiens

Lai dotu iespēju piedalīties arī pašiem mazākajiem sportotājiem, sacensībās būs papildinājums – Bērnu šķēršļu skrējiens Mazsalacas vidusskolas sporta laukumā.

Distance vedīs pa skrejceļu (asfaltēts segums) un zālāja segumu, distances garums līdz 600m. Kopīgs starts bērnu skrējienam plkst. 12.30, reģistrēšanās sacensību dienā no plkst. 12.00 – 12.20. Dalībnieki aicināti piedalīties divās vecuma grupās: bērni līdz 6 g.v. un 7 – 12 g.v.

Iepriekšēja pieteikšanās tiešsaistē www.sportlat.lv līdz 19. septembrim vai uz vietas sacensību dienā. Kopīgs starts/finišs Mazsalacas vidusskolas sporta laukumā.

Sacensību nolikums: Skriešanas un nūjošanas sacensības “Noskrien CITUS”