Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Noslēguma konference “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas”

Noslēguma konference “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas”

Šā gada 13. oktobrī tiešsaistē notiks Latvijā un Baltijā unikāla projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” noslēguma konference, kas pulcēs Latvijas pašvaldību pārstāvjus, izglītības jomas ekspertus, darba devēju un biznesa attīstības organizāciju pārstāvjus, kā arī ministriju un valsts aģentūru speciālistus. Divas Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas Ventspils un Valmiera dalīsies pieredzē, gūtajās atziņās un secinājumos par ieviestajām inovācijām pilsētu attīstībā. Ikviens ir aicināts pievienoties pasākumam. Reģistrācija: ej.uz/NextGen2021 .

Eiropas Komisijas iniciatīvas Pilsētu inovatīvo darbību programmas (angļu: Urban Innovative Actions) projektu “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” ieviesa desmit partneri: Ventspils pilsētas dome, Valmieras pilsētas pašvaldība, Valmieras Attīstības aģentūra, Nodibinājums “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks”, Valmieras Tehnikums, Ventspils Tehnikums, Ventspils Augstskola, Vidzemes augstskola, SIA ”Aspired” un SIA ”IntelliTech”.

Projekta īstenošanas periods tuvojas beigām. Projekts tiek ieviests no 2018. gada 1. novembra un noslēgsies 2021. gada 31. oktobrī. Gan šī Projekta, gan pašas Pilsētu inovatīvās darbības iniciatīvas mērķis ir atbalstīt pilsētu inovatīvas idejas, eksperimentus un pilotprojektus. Ventspils un Valmieras kopējā Projektā tikuši realizēti virkne inovatīvu risinājumu ar mērķi vietējā ekonomikā radīt jaunas darba vietas un attīstīt prasmes, kas nepieciešamas šodienas un nākotnes darba tirgū.