Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Seminārs daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldniekiem un iedzīvotājiem “Pašvaldības atbalsts un līdzfinansējums daudzdzīvokļu ēkām”

Aicinām daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldniekus un dzīvokļu īpašniekus piedalīties seminārā “Pašvaldības atbalsts un līdzfinansējums daudzdzīvokļu ēkām”, kas norisināsies 4. oktobrī plkst. 18.00 Rūjienas Kultūras centrā.

Aicinām daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldniekus un dzīvokļu īpašniekus piedalīties seminārā “Pašvaldības atbalsts un līdzfinansējums daudzdzīvokļu ēkām”, kas norisināsies 4. oktobrī plkst. 18.00 Rūjienas Kultūras namā.

Semināra programma plānota sekojoši:

LaiksAktivitāte
18.00 -18.20Valmieras novada pašvaldības pieejamais līdzfinansējums 16 atbalsta programmās:
ēkām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai;
dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumiem;
māju atjaunošanas darbi.
18.20 -19.00Labās prakses piemēri – apsaimniekotāji un pārvaldnieki dalās ar konkrētiem piemēriem, kas īstenoti Valmieras novadā
19.00 -19.20Attīstības finanšu institūcijas “Altum” Vidzemes reģiona vadītāja Olita Untāla par daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes atbalsta programmu un daudzdzīvokļu māju remonta aizdevumiem. Līdzfinansēts ar Atjaunošanas un noturības mehānisma atbalstu.
19.20- 20.00Jautājumi un atbildes

Plašāk par pasākumu lasi šeit.