Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Matīšu 40. zibensturnīrs futbolā un Matīšu pagasta sporta spēles

Matīšu 40. zibensturnīrs futbolā un Matīšu pagasta sporta spēles

Nedelas notikumu apskats

29. jūlijā plkst. 10.00 Matīšu pamatskolas stadionā notiks Matīšu pagasta sporta spēles, kā arī galvenais vasaras notikums – Matīšu zibensturnīrs futbolā, kas kļuvis par vienu no lielākajām tradīcijām Matīšu pagastā un šogad tas norisināsies jau 40 reizi. Zibensturnīra dibinātājs ir sporta entuziasts un ilggadējs Matīšu sporta dzīves organizators Jānis Kļaviņš.

Sākotnēji zibensturnīrā piedalījās vietējās komandas, bet ar katru gadu dalībnieku skaits pieauga. Vēl padomju laikos, kad katrai rūpnīcai un kolhozam bija sava futbola komanda, dalībnieku skaits zibensturnīrā ir bijis vairāk nekā desmit komandas.

Patreiz zibensturnīrs ir organizatoru – biedrības “Sporta klubs “Matīši”” lielākais sporta notikums Matīšos, kura galvenais mērķis ir popularizēt 11:11 futbolu Valmieras novadā un Latvijā, kā arī saliedēt futbolistus un sporta entuziastus savā starpā.

Sporta spēļu mērķis ir veicināt aktīvu dzīvesveidu kā vislabāko brīvā laika pavadīšanas veidu kopā ar ģimeni un draugiem. Dienas garumā ir paredzētas aizraujošas sporta aktivitātes –  bērniem, pieaugušajiem, senioriem, kā arī piepūšamās atrakcijas, kuras bērni varēs baudīt no plkst. 11.00.

Sporta spēles paredzētas visiem sagatavotības līmeņiem un jebkurš atradīs sev piemērotu aktivitāti. Uz sporta spēlēm var ierasties kopā ar ģimenes locekļiem, draugiem, radiem. 

Vakara noslēgumā Matīšu estrādē zaļumballe, spēlēs grupa “Vēja mūzikanti”, biļetes cena 5 EUR.