Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Marijas Naumovas koncerts “Franču saulrietā”

Marijas Naumovas koncerts “Franču saulrietā”

Šajā rudenī aicinām pie sevis ciemos ikvienu franču mūzikas un Francijas saulrietu mīļotāju! Proti, šī gada 22. oktobrī plkst. 19:00 ar savu jaunāko franču mūzikas programmu “Franču Saulrietā” Mujānu biedrības namā viesosies šarmantā dziedātāja Marija Naumova.

Jaunākā Marijas Naumovas franču mūzikas programma “Franču Saulrietā” ir tapusi pateicoties klausītāju atsaucībai un vēlmēm. Tāpēc dziedātāja kopā ar mūziķiem ir sagatavojuši akustisko programmu, kurā izskanēs Marijas Naumovas vismīļākās un emocionālākās franču dziesmas. Kā saka dziedātāja: ”Šīs zemes, un it īpaši Parīzes gaisā, virmo neaprakstāma brīvības un neatkarības sajūta, vieglums, romantika un dzīvesprieks, kas atspoguļojas arī viņu mūzikā. Un kā gan bez mīlestības apcerējuma tajā! Es dievinu svētkus un viesu uzņemšanu, jo dzīve, lai cik sarežģītiem scenārijiem rakstīta, ir kā šampanietis – dzirkstoša, neaizmirstama un unikāla!” Tāpēc aicinām arī Tevi uz brīdi aizmirst par ikdienību un ļauties franču mūzikas baudījumam, klausoties Marijas Naumovas koncertu “Franču Saulrietā”!

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties https://www.aula.lv/pasakumi/marija-naumova-francu-saulrieta?event=1327, vai zvanot 29829588, vai caur mājas lapu: www.mujani.lv.

Mēs Jūs ļoti gaidīsim! Nous avons hâte de vous voir!

Mujānu biedrības nams ir reģionam unikāls Pirmās Latvijas Republikas sabiedriskās mūra – koka arhitektūras paraugs, kas saglabājis savu autentiskumu, fasāžu un iekštelpu apdari, kā arī vērtīgus interjera etnogrāfiskus būvgaldniecības elementus. Pēc vairāku gadu rekonstrukcijas darbiem, nu Mujānu biedrības nams ir pilnībā atjaunots, saglabājot tā vēsturiskos elementus – koka lubiņu jumtu, būvgaldniecības elementus, autentiskas otrā stāva durvis un logus, kā arī skatuves un zāles grīdu.

Šobrīd Mujānu biedrības nams tiek veidots kā unikāla kultūrvieta dažādu pasākumu rīkošanai ārpus pilsētu un pagastu centriem ainaviskā lauku teritorijā, kā arī kļuvis par tūrisma apskates objektu, ņemot vērā ēkas atrašanos bijušajā Mujānu muižas teritorijā, gan tā kultūras pieminekļa statusu.

Sīkāka informācija par Mujānu biedrības namu meklē: www.mujani.lv un seko mums arī facebook: https://www.facebook.com/mujanubiedribasnams

Informāciju sagatavoja: Dace Kitnere, 29829588