Lielā Talka 2024

Lielā talka 27. aprīlī. Ar moto "Tīri-zaļi-ilgi!"

Ar moto “tīri-zaļi-ilgi” aicinām 27. aprīlī Valmieras novada iedzīvotājus piedalīties Lielajā Talkā, kas notiks jau septiņpadsmito reizi.

Lai talkošanai rūpīgi sagatavotos, jau šobrīd Lielās Talkas tīmekļvietnē iespējams atzīmēt piesārņotās vietas – talkas.lv. Piesārņoto vietu karte ir noderīgs rīks, plānojot talkošanas aktivitātes, un ikkatrs aicināts ziņot par vietām, kurās būtu nepieciešama sakopšana, lai kopīgiem spēkiem padarītu mūsu Latviju tīrāku. No 26. marta ikvienam potenciālajam talkas dalībniekam būs iespēja reģistrēt savu izvēlēto talkošanas vietu Lielās Talkas kartē, kā arī Solo talkas dalībnieki varēs atzīmēt savas talkošanas vietas Solo talkas kartē.

Plašāk par pašvaldības organizētajām talkām ŠEIT.

Jautājumos par Lielās Talkas norisi un nepieciešamo atbalstu sazināties ar Lielās Talkas koordinatoru Valmieras novadā Eviju Ozolu, tālr. 26327031.

Piedalies talkā un pieliec roku, lai sakoptu apkārtni, tādā veidā radot vidi, kurā ikviens var doties, lai baudītu Latvijas dabu – pļavas, mežus un ūdeņus.

Lielo Talku organizē biedrība “Pēdas LV” sadarbībā ar Latvijas Valsts mežiem, Latvijas Pašvaldību savienību, Finanšu ministriju, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministriju, Eiropas Latviešu Apvienību. Atbalsta: Rimi, Mežpils alus, Getliņi, DHL.