Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Koncertuzvedums “Adamsu ģimenes melnā trešdiena”

Koncertuzvedums “Adamsu ģimenes melnā trešdiena”

19.martā plkst.12.00 un 14.00 Valmieras Kultūras centrā koncertuzvedums “Adamsu ģimenes melnā trešdiena” koncertu ciklā “Mūzika Tev”.

Daudzi kino mīļotāji ar lielu interesi jau daudzu gadu garumā uz ekrāna sekojuši Adamsu neparastajai ģimenei. Samērā nesen parādījies vēl viens kinodarbs, kas saistījis arī skolēnus, proti, Adamsu pāra atvases – meitenes Trešdienas (Wednesday) neparastā personība un piedzīvojumi vēl neparastākajā skolā. Taču, lai cik dažādi jaunieši nemācītos skolā, ar laiku izkristalizējas, kurš ir gatavs cīnīties pret ļaunumu, jo labajam jāsastopas ar ļaunumu vai ik uz soļa.

Adamsu ģimenes un neparastās skolas mazliet baiso un dīvaino notikumu virpulī iejuks galveno varoņu atveidotāji – Elza Rozentāle un Ralfs Eilands, Ieva Parša un grupas “Dzelzs vilks” solists Juris Kaukulis, NMV Rīgas Baletskolas audzēkņi un instrumentālā grupa Edgara Beļicka vadībā.

Koncertuzveduma muzikālo programmu veido tādas Latvijā un pasaulē pazīstamas dziesmām, kā J. Lūsēna “Paši skaistākie vārdi”, Ufo “Mocīt’s”, grupas “Dzelzs vilks” “Klau, klau, cik sēri zvana” un “Sažņaudzas manas rokas” dziesmas, kā arī grupas “Nirvana” grāvēju “Smells like teen spirit” u.c.

Norises laiks un vieta: 19. martā plkts. 12.00 un 14.00 Valmieras Kultūras centrā (Rīgas iela 10, Valmiera).

Ieeja: 7 EUR. Biļetes – “Biļešu Paradīzē”