Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Koncertšovs “Tie 90.tie” kopā ar “100Debija”, “Tranzīts” un DJ Agri Semēvicu

Koncertšovs “Tie 90.tie” kopā ar “100Debija”, “Tranzīts” un DJ Agri Semēvicu

14. oktobrī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā izskanēs koncertšovs “Tie 90.tie” kopā ar “100Debija”, “Tranzīts” un DJ Agri Semēvicu.

“100Debija” pamatoti tiek uzskatīta 90-to gadu populārāko deju mūzikas grupu Latvijā, kad septiņu gadu laikā sniegto koncertu skaits pārsniedza 400 uzstāšanās reizes, kopumā izdodot 4 mūzikas albumus, kā arī grupas labāko dziesmu izlasi.

Man dimantu nav, Sen jau viss, Uz sapņiem, Noslēpums, Sajūsmu okeāns, Kā brīnums un daudzas citas “100Debijas” labākās dziesmas atkal izskanēs koncertā, kurš tēlaini iecerēts kā laika mašīna uz ceturtdaļgadsimtu seniem muzikāliem notikumiem.

90.to gadu noskaņās un nostalģijā par jaunības dienu diskotēkām aizvedīs leģendārā deju mūzikas grupa “Tranzīts”. Lai arī grupas pirmsākumi meklējami festivālā “Sinepes un Medus 1994”, līdz pat šai dienai neviena īstena ballīte nav iedomāja bez tādiem grupas hitiem kā “Strauts”, “Es nevaru būt balts”, “Zelta būrītis”, “7 dienas” un citām, ko grupas koncertos papildina īpašas horeogrāfijas.

Vakara noslēgumā aicinām uz autentisku 90.to gadu diskotēku ar DJ Agra Semēvica izvēlētiem tā laika lielākajiem hitiem. Tā būs reāla laika mašīna uz 90.tajiem!

Ieejas biļete: 15 EUR. Ar Valmieras kultūras karti 1 EUR atlaide.

Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs.