Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Kino “Gaisma” – ieskats Luisa Tomlinsona muzikālajā ceļojumā

Kino “Gaisma” – ieskats Luisa Tomlinsona muzikālajā ceļojumā

“All of Those Voices” sniedz atsvaidzinoši nepiespiestu un patiesu ieskatu Luisa Tomlinsona muzikālajā ceļojumā. Atmetot slavenību dokumentālajām filmām raksturīgo glancēto spīdumu, šī filma sniedz skatītājiem intīmu un neizpušķotu skatu uz Luisa dzīvi un karjeru. Izmantojot līdz šim neredzētus kadrus un piekļuvi Luisa dzīvei un 2022. gada pasaules tūres aizkulisēm, “All of Those Voices” piedāvā unikālu skatījumu uz to, kā ir būt mūziķim mūsdienu straujajā pasaulē.

No superzvaigžņu uzplaukuma līdz personīgas traģēdijas zemajam līmenim – Luisa stāsts ir stāsts par izturību un apņēmību. Filma pēta viņa ceļu no grupas One Direction dalībnieka līdz solo māksliniekam, atspoguļojot izaicinājumus un triumfu, kas noteica viņa ceļu. Filmā, kas tapusi kopš viņa debijas albuma “Walls” iznākšanas un dokumentē viņa topu augšgalā esošā 2022. gada albuma “Faith In The Future” tapšanu, ir parādīta arī tā Luisa puse, ko fani līdz šim nav redzējuši, jo viņš cīnās ar slavas spiedienu un savas balss smagumu.

Filmas “All Of Those Voices” režisors ir Charlie Lightening, kurš veidojis apbalvoto filmu “As It Was”. Tas ir stāsts par pašizpausmes spēku un drosmi, kas nepieciešama, lai būtu uzticīgs pats sev. Filma, kurā uzsvars likts uz godīgumu un ievainojamību, sniedz atsvaidzinoši piezemētu skatu uz mūziķa dzīvi, atspoguļojot reālās cīņas un triumfu, ko piedzīvojis cilvēks, kurš atteicās ļaut citu cilvēku gaidām viņu apklusināt.

Louis Tomlinson – “Tas ir bijis kaut kas, pie kā esmu strādājis gadiem ilgi, un esmu ļoti sajūsmā, ka beidzot varēšu to laist pasaulē. Esmu to teicis miljons reižu, bet man ir paveicies, ka man ir vislabākie fani, kādus mākslinieks var vēlēties, un, tā kā viņi vienmēr ir pārāki par mani, es vēlējos dalīties savā stāstā ar saviem vārdiem.