Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Fiz-Kul-Tūre 3. posms Mazsalacā

Fiz-Kul-Tūre 3. posms Mazsalacā

Mazsalaca

15. novembrī aicinām piedalīties Valmieras novada aktīvā seriāla “Fiz-Kul-Tūre” rudens/ziemas sezonas 3. posmā Mazsalacā, ko aizvadīsim Latvijas valsts svētku noskaņās!

Arī šajā posmā dalībniekus gaida īpaši pārsteigumi no organizatoru komandas – iespēja katram pašam izveidot sevis izvēlētu Latvijas valsts svētku nozīmīti, ko piespraust pie apģērba un sasildīties ar “Ēdiendaris” sarūpēto cienastiņu.

Tikšanās vieta būs pie Mazsalacas vidusskolas, kur dalībniekiem būs pieejamas arī ģērbtuves, lai ērti sagatavotos skrējienam un finišā pārģērbtos.

Maršruts vedīs gan pa izgaismotajām Mazsalacas ielām, gan pa takām, tādēļ aicinām dalībniekus padomāt par apgaismojumu arī individuāli un trasē doties, izmantojot galvas lukturīšus!

Ieplāno “Fiz-Kul-Tūre” rudens/ziemas sezonas posmus jau šobrīd un izmantot seriālu kā lielisku treniņu kopumu:

3. posms – 15. novembrī Mazsalacā

4. posms – 6. decembrī Strenčos

5. posms – 27. decembrī Valmierā

Visi posmi norisināsies ar brīvo startu no plkst. 17.00 līdz 19.00, rezultātu fiksēšanai izmantojot bezkontakta atzīmēšanās kartes SPORTident ActiveCard. Ņemot vērā, ka laiks vakaros satumsīs arvien ātrāk, aicināsim dalībniekus padomāt par apgaismojumu arī individuāli un trasē doties, izmantojot galvas lukturīšus!

Sacensību formāts ir draudzīgs ikvienam aktīva dzīvesveida piekritējam – gan ģimenēm ar bērniem, gan sportistiem, kuri tiecas pēc jauniem izaicinājumiem. Tajā varēs satikt domubiedrus, uzlabot savu fizisko veselību un atpūtināt prātu pēc ikdienas gaitām.

“Fiz-Kul-Tūre” dalībnieki, kuri piedalīsies vismaz trīs sezonas posmos, tai skaitā pēdējā posmā, cīnīsies par godalgotām vietām kopvērtējumā un iespēju iegūt skriešanas apavus no “MySport” 150 EUR vērtībā, kā arī citas vērtīgas balvas turpmāko sportisko aktivitāšu pilnveidošanai.

Savukārt dalībnieki, kuri būs piedalījušies visos “Fiz-Kul-Tūre” 2023. gada posmos gan pavasara/vasaras sezonā, gan rudens/ziema sezonā, saņems īpašus piemiņas suvenīrus un piedalīsies Spēka zonas 3 mēnešu abonementa izlozē.

Sacensību nolikums: Fiz-Kul-Tūre rudens/ziemas sezona