Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Fiz-Kul-Tūre 4. posms Strenčos

Fiz-Kul-Tūre 4. posms Strenčos

6. decembrī aicinām piedalīties Valmieras novada aktīvā seriāla “Fiz-Kul-Tūre” rudens/ziemas sezonas 4. posmā Strenčos, ko aizvadīsim jau Ziemassvētku noskaņās.

“Fiz-Kul-Tūres” rudens/ziemas sezonas Strenču posmā dalībniekus priecēs vokālā studija “Notiņas”, būs iespēja satikt un nofotografēties ar Ziemassvētku rūķi, atjaunot spēkus ar gardām pankūkām, uzcienāties ar piparkūkām un sasildīties ar siltu dzērienu.

Reģistrēšanās sacensībām notiks Strenču kultūras centrā, Baznīcas ielā 2. Sacensības norisināsies ar brīvo startu no plkst. 17.00 līdz 19.00, rezultātu fiksēšanai izmantojot bezkontakta atzīmēšanās kartes SPORTident ActiveCard. Ņemot vērā, ka laiks vakaros satumst arvien ātrāk, aicināsim dalībniekus padomāt par apgaismojumu arī individuāli un trasē doties, izmantojot galvas lukturīšus!

Sacensību formāts ir draudzīgs ikvienam aktīva dzīvesveida piekritējam – gan ģimenēm ar bērniem, gan sportistiem, kuri tiecas pēc jauniem izaicinājumiem. Tajā varēs satikt domubiedrus, uzlabot savu fizisko veselību un atpūtināt prātu pēc ikdienas gaitām.

“Fiz-Kul-Tūre” dalībnieki, kuri piedalīsies vismaz trīs sezonas posmos, tai skaitā pēdējā posmā, cīnīsies par godalgotām vietām kopvērtējumā un iespēju iegūt skriešanas apavus no “MySport” 150 EUR vērtībā, kā arī citas vērtīgas balvas turpmāko sportisko aktivitāšu pilnveidošanai.

Savukārt dalībnieki, kuri būs piedalījušies visos “Fiz-Kul-Tūre” 2023. gada posmos gan pavasara/vasaras sezonā, gan rudens/ziema sezonā, saņems īpašus piemiņas suvenīrus un piedalīsies Spēka zonas 3 mēnešu abonementa izlozē.

Sezonas noslēgums notiks 27. decembrī Valmierā!

Sacensību nolikums: Fiz-Kul-Tūre rudens/ziemas sezona