Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Fiz-Kul-Tūre 2. posms Rūjienā

Fiz-Kul-Tūre 2. posms Rūjienā

25. oktobrī aicinām piedalīties Valmieras novada aktīvā seriāla “Fiz-Kul-Tūre” rudens/ziemas sezonas 2. posmā Rūjienā!

Par Rūjienu mēdz teikt, ka tā piesaista ar mazpilsētai raksturīgo mieru un nesteidzīgo dzīves ritmu, ar īpatnējo rūveniešu valodu, maziem jaukiem veikaliņiem. Šajā posmā dalībniekiem būs iespēja par to pārliecināties.

Trase sāksies Rūjienas vidusskolas stadionā un tālāk pa Rūjienas pilsētas ceļiem vedīs līdz pat Rūjienas lepnumam – uzņēmumam “Rūjienas saldējums”, kur būs iespēja arī paviesoties un nodegustēt ražotos gardumus.

Lai piedalītos bezmaksas ekskursijā, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās līdz 24.oktobrim: https://ej.uz/wiye.
Plānotie ekskursiju laiki: plkst. 18.00 un 19.00, ilgums ~30min.

Aicinām ieplānot “Fiz-Kul-Tūre” rudens/ziemas sezonas posmus jau šobrīd un izmantot seriālu kā lielisku treniņu kopumu:

2. posms – 25. oktobrī Rūjienā

3. posms – 15. novembrī Mazsalacā

4. posms – 6. decembrī Strenčos

5. posms – 27. decembrī Valmierā

Visi posmi norisināsies ar brīvo startu no plkst. 17.00 līdz 19.00, rezultātu fiksēšanai izmantojot bezkontakta atzīmēšanās kartes SPORTident ActiveCard. Ņemot vērā, ka laiks vakaros satumsīs arvien ātrāk, aicināsim dalībniekus padomāt par apgaismojumu arī individuāli un trasē doties, izmantojot galvas lukturīšus!

Sacensību formāts ir draudzīgs ikvienam aktīva dzīvesveida piekritējam – gan ģimenēm ar bērniem, gan sportistiem, kuri tiecas pēc jauniem izaicinājumiem. Tajā varēs satikt domubiedrus, uzlabot savu fizisko veselību un atpūtināt prātu pēc ikdienas gaitām.

“Fiz-Kul-Tūre” dalībnieki, kuri piedalīsies vismaz trīs sezonas posmos, tai skaitā pēdējā posmā, cīnīsies par godalgotām vietām kopvērtējumā un iespēju iegūt skriešanas apavus no “MySport” 150 EUR vērtībā, kā arī citas vērtīgas balvas turpmāko sportisko aktivitāšu pilnveidošanai.

Savukārt dalībnieki, kuri būs piedalījušies visos “Fiz-Kul-Tūre” 2023. gada posmos gan pavasara/vasaras sezonā, gan rudens/ziema sezonā, saņems īpašus piemiņas suvenīrus un piedalīsies Spēka zonas 3 mēnešu abonementa izlozē.

Sacensību nolikums: Fiz-Kul-Tūre rudens/ziemas sezona