Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Diskusija “Lielo ģimeņu labbūtība Valmieras novadā”

Diskusija “Lielo ģimeņu labbūtība Valmieras novadā”

Šā gada 15. maijā, pasaulē atzīmēs Starptautisko ģimenes dienu. To ir dibinājusi ANO ģenerālā Asambleja 1993. gadā. Savukārt Latvijā Ģimenes dienu kā oficiālus svētkus atzīmē salīdzinoši nesen – kopš 2008.gada. Valdībā Demogrāfijas lietu padomes ietvaros tiek meklēti risinājumi tam, lai risinātu dzimstības ilgstošo lejupslīdi. Lai ģimenēs ienāktu viens, divi vai vairāk bērni, ļoti liela nozīmē ir pašvaldību veidotajai dzīvestelpai, atbalstam un ilgtermiņa vīzijai.

Šīs īpašās nedēļas ietvaros, lai aktualizētu ģimeņu un it īpaši lielo (3 un vairāk bērnu) labbūtību Valmieras novadā, aicinām vecākus piedalīties biedrības “Vidzemes lielo ģimeņu biedrība” organizētajā publiskajā diskusijā “Lielo ģimeņu labbūtība Valmieras novadā” 2024. gada 17. maijā pl. 11.30-13.00 Valmieras integrētās bibliotēkas 2. stāvā, Cēsu ielā 4, Valmierā.