Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / AUTO-MOTO-VELO 2022

AUTO-MOTO-VELO 2022

Stiprinot tradīciju, jau 31. gadskārtu, 28. maijā, no plkst. 10.00 Mūrmuižas centrā notiks tradicionālās ģimeņu sporta spēles “Auto-Moto-Velo”.

Jautrība, radošums un sportisks gars – visas dienas garumā ikvienam būs iespēja piedalīties 16 dažādās aktivitātēs gan individuāli, gan komandās, kas paredzētas visai ģimenei – vieglo automašīnu, motociklu un velosipēdu figurālā vadīšana, šautriņu mešana, lecamauklas, makšķerēšana ezerā, šaušana mērķi, basketbola bumba soda metieni, puzļu likšana, svara bumbas mešana tālumā, foto orientēšanās ar uzdevumu, jautrā stafete, olu kaujas, zābaka mešana, futbola snaiperis, virves vilkšana, veselības projekta aktivitātes, kā arī koncerts un zaļumballe.

Jau pašā rīt agrumā ikvienam makšķerēšanas entuziastam un profesionālim būs iespēja piedalīties  uz makšķerēšanas sacensībām ar pludiņmakšķerēm Mūrmuižas ezerā. Savukārt no plkst. 10.00 sāksies pārējās sporta disciplīnas.

Sporta spēļu noslēgumā, no plkst. 18.00 pie Mūrmuižas “Pagastmājas” notiks sportisko aktivitāšu apbalvošanas ceremonija.

Lai veicinātu sirds un asinsvadu veselību, sporta dienas laikā pasākuma viesiem būs iespēja veikt eksprestestus (glikozes un holesterīna) un veikt asinsspiediena un pulsa mērīšanu, kā arī saņemt īsas ekspreskonsultācijas par testu rezultātiem. Bērniem būs iespēja iesaistīties fiziskās aktivitātēs, piedaloties līdzsvara, precizitātes un veiklības uzdevumos. Aktivitātes norisinās bez maksas projekta “Veselas un veselīgas sabiedrības veicināšana Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienībā”.

Pēc apbalvošanas Mūrmuižas estrādē notiks Kauguru dejotāju jubilejai veltītais koncerts “Svinam 55!”, bet pēc koncerta – zaļumballe kopā ar grupu “Blēži”.

Visas dienas garumā pasākuma aktivitātes ir bez maksas!

NOLIKUMS

Karte pasākuma aktivitātēm un satiksmes ierobežojumiem: