Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Atvērtās sporta nodarbības

Atvērtās sporta nodarbības

Sestdien, 15. janvārī, Valmierā un Naukšēnos norisināsies bezmaksas atvērtās sporta nodarbības, aicinot izmēģināt jaunu sporta veidu vai atrast domubiedrus turpmākām nodarbībām. Pieteikšanās, aizpildot elektroniski anketu šeit, līdz 14. janvāra plkst.12.00.

  • Valmieras 2. vidusskolā (Raiņa iela 11, Valmiera) no plkst.9.00 līdz 10.30 interesenti aicināti piedalīties basketbola, florbola un badmintona spēlēs;
  • Naukšēnu Sporta hallē (Naukšēni, Naukšēnu pagasts) no plkst.16.00 līdz 17.30 interesenti aicināti piedalīties basketbola, galda tenisa, kornhola spēlēs un no plkst.17.30 līdz 19.00 – volejbola spēlē.

Piedalīties aicināti interesenti ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu. Bērniem līdz 12 gadu vecumam jābūt pieaugušā pavadībā, kuram ir sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Bērniem no 12 gadu vecuma, ja nav vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, jāuzrāda testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu ar negatīvu rezultātu. Nodarbībās piedalīsies ne vairāk kā 20 personas katrā sporta bāzē.

Aicinām sestdienas rītu pavadīt aktīvi, izmēģināt dažādus sporta veidus neatkarīgi no tā, kāds ir sagatavotības līmenis vai iepriekšējā pieredze tajos. Ir iespēja pieteikties vairākām nodarbībām.

Dalībniekus lūdzam ņemt vērā, ka obligāts nosacījums ir pārvelkamie sporta apavi, savukārt nepieciešamais inventārs tiks nodrošināts.

Informējam, ka pieteikuma anketā norādītie personas dati tiks apstrādāti atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām, lai nodrošinātu 15. janvāra sporta norises.