Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Alīsijas Edelvaisas (Austrija) koncerts

Alīsijas Edelvaisas (Austrija) koncerts

Ar vairākiem koncertiem nākamā gada martā Latvijā koncertēs austriešu dziesminiece, multiinstrumentāliste, cirka māksliniece un aktrise Alīsija Edelvaisa (Alicia Edelweiss).

Mūziķes dzīves stāts līdzinās piedzīvojumu filmai. Būdama pusaudze, Alīsija sāka savu muzikālo karjeru kā ielu muzikante, divus gadus ar autostopiem apceļoja Eiropu. Alīsiju muzikālo stilu varētu raksturot kā kamerpopa un eksperimentālās folkmūzikas apvienojumu. Mūziķe izkopusi spilgtu un neaizmirstamu vizuālo tēlu, viņas dziesmu teksti ir kā dzeja, tajos ir daudz tiešuma, nepieradinātības, asuma, humora un arī sirsnības. Ēdelvaisas koncerti vienmēr ir kā savdabīga teātra izrāde.

  1. gadā Ēdelveisa izdeva savu debijas albumu When I’m Enlightened, Everything Will Be Better. Vīnē mītošā dziedātāja regulāri uzstājas dažādos Eiropas klubos un festivālos. Viņas neordinārā dzīves uztvere un neparastais skatījums uz dzīvi ļoti silgti izpaužas Alīsijas mūzikā, un tā ir neaizmirsta dzīvā koncerta pieredze ik vienam klausītājam.

Koncerti norisināsies 21. martā Rīgā, Kultūras centrā “Ziemeļblāzma”, 22.martā Valmieras Kultūras centrā.

Biļešu skaits ir ļoti ierobežots. Biļetes pieejamas “Biļešu Paradīzes” kasēs visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv