Dzimuši Valmieras novadā (2022)

Dzimuši Valmieras novadā (2022)

Dzimuši Valmieras novadā (2022)

Dzimuši Valmieras novadā (2022)

Projekta īstenotājs: Iedzīvotāju interešu grupa “Volatus”
Pašvaldības finansējums: EUR 1000
Projekta mērķis: Sniegt ieguldījumu un papildināt kultūras procesus Valmieras novadā. Godināt un izcelt kultūras, īpaši aktiermākslas  bagātību  Valmieras novadā.
Paveiktais: Godinot izcilus Valmieras novada cilvēkus, kuru vārds izskanējis plašāk pasaulē, iedzīvotāju iniciatīvas grupa “Volatus” rīko dažādas aktivitātes un aicina iesaistīties ikvienu. Godinot aktieri Hariju Liepiņu, kurš ir dzimis 1927. gadā Ternejas pagastā (tagadējā Ipiķu pagastā), un Voldemāru Dimzu, kurš dzimis Ipiķu pagasta “Igaļos”, tēlojis galveno lomu filmā “Lāčplēsis” (1930), iedzīvotāju iniciatīvu grupa Ipiķos šī gada 26. maijā iestādīja divus kokus – vienu ābeli un vienu pīlādzi.