Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras tehnikums aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu

Valmieras tehnikums aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu

Valmieras tehnikums

Valmieras tehnikums aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu (profesiju klasifikatora koda Nr. 2432 08) uz noteiktu laiku (līdz 06.2023.)

Piedāvājam:

  • 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā
  • Stabilu atalgojumu (no 1000 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas)
  • Apmaksātu profesionālo pilnveidi
  • Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā

Prasības pretendentam:

  • Augstākā izglītība humanitāro, komunikācijas vai sociālo zinātņu jomā
  • Zināšanas un pieredze sociālo mediju komunikācijas īstenošanā
  • Profesionālās iemaņas un pieredze informatīvo, publicitātes un reprezentatīvo materiālu sagatavošanā
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, ļoti labas angļu valodas zināšanas
  • Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību
  • Par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšējā pieredze komunikāciju jomā
  • Par priekšrocību tiks uzskatīta prasme strādāt ar vizuālās apstrādes programmām
  • B kategorijas autovadītāja apliecība
  • Sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts

Galvenie darba pienākumi:

  • Nodrošināt atvērtu komunikāciju starp izglītības iestādi un sabiedrību
  • Plānot komunikācijas projektus, kampaņas un pasākumus, atspoguļot tos masu medijos
  • Izstrādāt un realizēt jauno audzēkņu uzņemšanas kampaņu
  • Vadīt komunikāciju sociālajos medijos
  • Gatavot preses relīzes (ziņas medijiem) par izglītības iestādes aktualitātēm
  • Sadarboties ar masu medijiem (laikrakstiem, televīziju, žurnāliem, avīzēm, portāliem)
  • Izstrādāt izglītības iestādes reprezentācijas materiālus atbilstoši iestādes zīmola vadlīnijām
  • Veidot izglītības iestādes mājas lapas un sociālo tīklus saturu (Facebook, TikTok, Youtube, Instagram)

Tālrunis informācijai: Attīstības nodaļas vadītāja Dace Careva T:28656012

CV, motivētu pieteikumu (uz 1 A4 lapas) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu ar norādi “Sabiedrisko attiecību speciālista vakancei” līdz 2022.gada 11.maijam plkst.16:00.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk – VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka:

1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi;

2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas  Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, .