Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras Olimpiskais centrs aicina darbā uzkopšanas dienesta darbinieku

Valmieras Olimpiskais centrs aicina darbā uzkopšanas dienesta darbinieku

Uzkopšanas dienesta darbinieks

Valmieras Olimpiskais centrs aicina darbā uzkopšanas dienesta darbinieku/-ci!

Amata galvenie pienākumi un prasības:

  • veikt telpu tīrīšanu un uzkopšanu saskaņā ar objekta uzkopšanas programmu;
  • sagatavot un uzturēt kārtībā nepieciešamo inventāru;
  • augsta atbildības sajūta un akurātums;
  • pozitīva un godīga attieksme pret darbu un kolēģiem;
  • vēlamā izglītība – ne zemāka par vidējo;
  • latviešu valodas zināšanas;

Mēs piedāvājam:

  • Nakts stundās apmaksātu transportu uz mājām Valmieras robežās;
  • Atalgojumu:
  • – 4,00 EUR stundā (3,75 EUR – pārbaudes laikā);
  • – 6,00 EUR (nakts stundās);
  • – 8,00 EUR (svētku dienās);
  • summēto darba laiku, maiņu darbu;
  • teicamus darba apstākļus mūsdienīgā darba vidē;
  • sociālās garantijas;
  • darba apģērbu;
  • apmācības darbu uzsākot;
  • dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika;

Darba vieta: Valmieras Olimpiskais centrs, Sporta halle, Čempionu iela 2, LV-4201, Valmiera.

CV lūdzam sūtīt līdz 10. novembrim uz

Vairāk informācijas, rakstot e-pastā vai pa tālr. +371 29174815.