Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras novada pašvaldības Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvalde aicina darbā kurinātāju (Konkurss noslēdzies ar rezultātu)

Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvalde kurinātājs
Konkursā izvēlēts pretendents

Pievienojies mūsu komandai!

Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā kurinātāju uz noteiktu laiku – uz apkures sezonas laiku. Darba vietas adrese: “Ezermala”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads.

Ja Tev ir vēlme:

• nodrošināt automātiskā apkures katla darbību, saskaņā ar ekspluatācijas noteikumiem;
  • nodrošināt katlu uzpildi ar šķeldu/malku pēc nepieciešamības;
  • piedalīties darba vietas sagatavošanā, apkures katlu darbināšanas un apkalpošanas darbos, ievērot savstarpēji saistīto darbu procesu izpildes secību;
  • sekot apkures katlu un to aprīkojuma tehniskajam stāvoklim, veikt katlu tīrīšanu;

ja Tev ir:

• pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība;
  • pieredze profesijā, kas tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • labas latviešu valodas zināšanas;
  • kompetences: iniciatīva, spēja patstāvīgi organizēt savu darbu un strādāt komandā; spēja pielāgoties dažādām mainīgām situācijām; augsta atbildības sajūta pret uzdotajiem pienākumiem un precizitāte to izpildē;

mēs piedāvājam:

• summēto darba laiku, saskaņā ar grafiku;
  • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā.

Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: , vai personīgi Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldē, adrese: “Kaimiņi”, Brenguļi, Brenguļu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldes kurinātāja/-as amatam”, līdz 2024.gada 29.janvārim.

Papildu informācija, zvanot pa tālruni 25748882 vai 20271362.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.