Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / SIA “Valmieras Namsaimnieks” aicina savā komandā informācijas tīklu pārzini

SIA “Valmieras Namsaimnieks” aicina savā komandā informācijas tīklu pārzini

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā informācijas tīklu pārzini.

Galvenie amata pienākumi:

  • sagatavot uzņēmuma oficiālo viedokli, relīzes;
  • nodrošināt regulāru aktuālās informācijas apstrādi un ievietošanu uzņēmuma tīmekļvietnē un sociālajos tīklos;
  • piedalīties uzņēmuma reprezentācijas pasākumu organizēšanā;
  • atbildēt uz publiskiem iedzīvotāju jautājumiem tīmekļvietnē, sociālajos tīklos;
  • sniegt informāciju plašsaziņas līdzekļiem;
  • veikt citus ar sabiedriskajām attiecībām saistītus pienākumus.

Prasības kandidātiem:

  • prasme veikt informācijas analīzi, sniegt operatīvu informāciju, argumentēt viedokli par kompetencē esošiem jautājumiem;
  • laba izpratne par uzņēmuma darbības specifiku, lai sniegtu klientiem informāciju atbilstoši pieprasījumam;
  • prasme atlasīt, koriģēt un sagatavot informāciju par uzņēmuma darbību publicēšanai tīmekļvietnē un sociālajos tīklos;
  • teicamas komunikācijas, sadarbības un saskarsmes prasmes;
  • izcilas valsts valodas zināšanas, labas svešvalodas zināšanas (angļu vai krievu);
  • teicama literārā rakstu valoda;
  • zināšanas un prasmes informācijas un komunikāciju tehnoloģiju pielietošanā un sociālo tīklu mārketingā;
  • prasme vienlaikus strādāt ar dažāda veida informāciju;
  • sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Piedāvājam:

  • darbs uz nepilnu darba slodzi (80 stundas) mēnesī;
  • atbildīgu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
  • sociālās garantijas;
  • atalgojumu EUR 300 pirms nodokļu nomaksas.

Pieteikties līdz 31.01.2022., sūtot CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, kā arī pretendents var pievienot citus viņa personību un kvalifikāciju raksturojošus dokumentus, kas sniedz plašāku informāciju par amata kandidātu, elektroniski uz vai uz adresi: SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 27775532.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201.