Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / SIA “Rūjienas siltums” aicina darbā galveno grāmatvedi

SIA “Rūjienas siltums” aicina darbā galveno grāmatvedi

Rujienas siltums gramatvedi

Vakance un galvenā grāmatveža amatu (profesiju klasifikatora kods 1211 04).

Pienākumi:

  • Nodrošināt pilna cikla grāmatvedības darbu uzņēmumā atbilstoši LR likumdošanai un starptautiskajiem grāmatvedības standartiem;
  • Nodrošināta grāmatvedības dokumentācijas apstrādi, uzskaiti un kontroli;
  • Sagatavotas atskaites uzņēmuma vadībai, valsts institūcijām, finanšu un citām iestādēm;
  • Sagatavot un aprēķināt pakalpojuma izcenojumus un tarifus;
  • Aprēķināt un iegrāmatot ikmēneša darba samaksas;
  • Uzskaitīt pamatlīdzekļu, inventāru un krājumus;
  • Sniegt ieteikumus procesus uzlabošanai.

Prasības kandidātiem:

  • Augstākā izglītība finansēs, grāmatvedībā, ekonomikā;
  • Iepriekšēja pieredze bilancspējīga grāmatveža amatā;
  • Grāmatvedības principu pārzināšana;
  • Darbs ar grāmatvedības uzskaites sistēmu Horizon;
  • Teicamas MS Excel zināšanas;
  • Vēlme apgūt jaunas zināšanas un uzņemties jaunus pienākumus;
  • Prasme strādāt dinamiskos apstākļos un iekļauties termiņos;
  • Labas komunikācijas prasmes sadarbojoties komandā;

Mēs piedāvājam:

  • Stabilu atalgojums EUR 1290 bruto, izvērtējot katra kandidāta kompetences un profesionālo pieredzi;
  • Mūsdienīgus darba apstākļus un atsaucīgus kolēģus;
  • Interesantu, stabilu un dinamisku darba vietu Rūjienā, Pentes ielā 2.

Pieteikties līdz 21.10.2022., pl.11:00, sūtot CV elektroniski uz vai uz adresi: Pašvaldības SIA “Rūjienas siltums”, Pentes iela 2, Rūjiena, LV – 4240. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 28611943.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir Pašvaldības SIA “Rūjienas siltums”, Pentes iela 2, Rūjiena, LV-4240.