Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Mazsalacas PII “Dārziņš” aicina darbā pirmsskolas skolotāju

Mazsalacas PII “Dārziņš” aicina darbā pirmsskolas skolotāju

mazsalaca pirmsskola

Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestāde “Dārziņš” aicina darbā pirmsskolas skolotāju (profesijas klasifikatora kods 2342 01) uz noteiktu laiku

Galvenie pienākumi:

  • īstenot pirmsskolas izglītības satura apguvi;
  • plānot pedagoģisko darbu saskaņā ar pirmsskolas izglītības iestādes nolikumu un pirmsskolas audzināšanas galvenajiem darba virzieniem;
  • organizēt mācību darbu bērnu spēju attīstīšanai;
  • izvērtēt un analizēt savu pedagoģisko darbu ar bērniem sniegt atskaiti par paveikto;
  • nodrošināt veiksmīgu profesionālu sadarbību ar kolēģiem un izglītojamo vecākiem;
  • regulāri pilnveidot savu izglītību un profesionālo kvalifikāciju;

prasības pretendentam:

  • augstākā izglītība pedagoģijā ar kvalifikāciju – pirmsskolas izglītības skolotājs vai students augstākās izglītības studiju programmā – pirmsskolas izglītības skolotājs;
  • teicamas valsts valodas zināšanas;
  • spēja patstāvīgi plānot un organizēt darba izpildi darbā ar izglītojamiem, to vecākiem un kolēģiem;
  • atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus vai veiktās darbības;
  • komunikācijas prasme, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci;

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”;
  • darba laiks 1 slodze jeb 40 stundas nedēļā;
  • atbildīgu, interesantu un radošu darbu;
  • darba uzsākšanas laiks: 2021.gada 1. oktobris vai pēc vienošanās.

Motivācijas vēstuli un CV (profesionālās darbības aprakstu) līdz 2021. gada 20.septembrim sūtīt iestādes vadītājai S.Liepai uz e-pastu: vai iesniedzot personīgi adresē: Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras novads.

Tālruņa numurs papildu informācijai: 27871920

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.