Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Brenguļu sākumskola aicina darbā speciālo pedagogu

Brenguļu sākumskola aicina darbā speciālo pedagogu

Brenguļu sākumskola aicina darbā speciālo pedagogu (darba vietas adrese :”Avotkalni”, Brenguļu pagasts, Brenguļi, Valmieras novads)  uz nenoteiktu laiku nepilnai darba likmei.

Galvenie pienākumi:

  • veikt individuālo darbu ar izglītojamajiem un palīdzēt, konsultēt pirmsskolas izglītības skolotāju darbā ar izglītojamo, kuram nepieciešams atbalsts;
  • īstenot pirmsskolas izglītības programmu, nodrošinot kvalitatīvu pedagoģisko procesu, ņemot vērā katra bērna vecumu, veselības stāvokli, attīstību, individualitāti, sagatavojot izglītojamos sekmīgai pamatizglītības apguvei;
  • plānot un realizēt savu darbu sadarbībā ar kolēģiem, konsultēt vecākus;

Prasības pretendentam:

  • izglītību atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
  • prasmi plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu;
  • atbildības sajūtu, disciplinētību, precizitāti;
  • spēju analizēt un risināt konfiktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci;
  • spēju cieņpilni komunicēt ar bērniem un pieaugušajiem;

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu 86,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas par nepilnu slodzi;
  • darba laiku 4,16 stundas nedēļā (0,104 slodze);
  • interesantu, radošu un atbildīgu darbu.

Motivācijas vēstuli un CV (profesionālās darbības aprakstu) līdz 2021. gada 20. oktobrim sūtīt uz iestādes  vai iesniedzot personīgi adresē: “Avotkalni”, Brenguļu pagasts, Brenguļi, Valmieras novads.

Tālruņa numurs papildu informācijai: 29267815.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.