Burtnieku PII “Sienāzītis” uzņem jaunus audzēkņus

Burtnieku PII Sienāzītis

Burtnieku pirmsskolas izglītības iestāde (PII) “Sienāzītis” aicina pievienoties jaunus audzēkņus nākamajam mācību gadam!

Burtnieku PII “Sienāzītis” atrodas blakus Burtnieku muižas parkam – klusā,  ainaviski gleznainā vietā, ar plašu, labiekārtotu  rotaļu laukumu. Bērniem iespējams teju jebkuros laika apstākļos daudz laika pavadīt svaigā gaisā un drošā vidē.

PII “Sienāzītis” īsteno gan vispārējo pirmsskolas izglītības programmu gan  speciālās pirmsskolas izglītības programmu izglītojamiem ar valodas traucējumiem. Izglītojamiem ar valodas traucējumiem tiek nodrošinātas nodarbības pie logopēda divas reizes nedēļā. Atbalstu saņem arī bērni ar vieglākiem runas un valodas traucējumiem.

Funkcionāli iekārtotā zālē notiek regulāras sporta un mūzikas nodarbības. Bagātīgais materiālu klāsts pieredzējušu pedagogu vadībā palīdz bērniem attīstīt sensoriku, atraisa muzikalitāti un ritma izjūtu. Gatavojoties dažādiem pasākumiem, bērni apgūst arī pirmās deju kustību iemaņas.

Liela vērtība lasītprasmes un matemātisko priekšstatu veidošanā ir individuālās pieejas īstenošanai, kas iespējama tieši nelielā un ģimeniskā vidē.

Ir izveidojusies laba sadarbība ar Rīgas 1. valodu skolu pirmo angļu valodas prasmju apguvei no četru gadu vecuma.

Turklāt no Valmieras uz Burtniekiem pa labu, asfaltētu ceļu var aizbraukt aptuveni 23 minūtēs.

Adrese: Parka iela 3, Burtnieki, Burtnieku pagasts, Valmieras novads, LV-4206.  Plašākai informācijai par mācībām PII “Sienāzītis” atbildes sniegs vadītāja Linda Sēne, zvanot pa tālr. 26337517, e-pasts . Iesniegums pieejams un vairāk par uzņemšanu Valmieras novada pašvaldības PII var uzzināt šeit.

Informāciju sagatavoja:

Burtnieku PII “Sienāzītis”