Mūrmuižas PII “Pasaciņa” aicina pievienoties

PII "Pasaciņa"

Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestādes (PII) “Pasaciņa” saime aicina pievienoties bērnus vecumā no 1,5 – 6 gadiem 2024./2025. mācību gadam!

PII “Pasaciņa” atrodas Mūrmuižā, Valmieras pievārtē, kas ir tikai 10 km no Valmieras pilsētas centra, skaistā un sakoptā vidē – Miegupītes un Dzirnavu ezera krastā. Tepat blakus ir Mūrmuižas parks, pļavas un mežs, kas dod iespēju organizēt nodarbības dabā – izzināt un pētīt vidi ap mums.

Kopīgi apgūsim patstāvību un sociālo rīcībspēju, attīstīsim drosmi domāt un rīkoties.

PII “Pasaciņa” īsteno vispārējo pirmsskolas izglītības programmu un speciālās pirmsskolas izglītības programmu izglītojamiem ar valodas traucējumiem, nodrošinot:

  • pirmsskolas izglītības programmas apguvi bērniem no 1,5 gadu vecuma;
  • logopēda nodarbības bērniem no 3 gadu vecuma 1-2 reizes nedēļā bērniem ar valodas attīstības traucējumiem, bez Pedagoģiski medicīniskās komisijas atzinuma;
  • nodarbības pie logopēda trīs reizes nedēļā bērniem ar Pedagoģiski medicīniskās komisijas atzinumu;
  • logoritmikas nodarbības bērniem no 3 gadu vecuma vienu reizi nedēļā;
  • nodarbības pie speciālā pedagoga bērniem ar mācīšanās grūtībām vienu reizi nedēļā;
  • Džimbas drošības programmas apguvi bērniem no 6 gadu vecuma.

Adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads, LV-4224. Plašāka informācija par PII “Pasaciņa”, rakstot e-pastu vai zvanot pa tālr. 64228234. Iesniegums pieejams un vairāk par uzņemšanu Valmieras novada pašvaldības PII var uzzināt šeit.

Informāciju sagatavoja:

Mūrmuižas PII “Pasaciņa”