Brīvā laika pavadīšanas iespējas ukraiņu bērniem “Vindā”/ Можливості проведення вільного часу українським дітям у молодіжному центрі “Вінда”

Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” durvis atvērtas ikvienam bērnam un jaunietim, kuram ir vēlme darboties un radoši pavadīt brīvo laiku

Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” durvis atvērtas ikvienam bērnam un jaunietim, kuram ir vēlme darboties un radoši pavadīt brīvo laiku. Mēs labprāt aicinām arī ukraiņu bērnus un jauniešus piedalīties “Vindas” pulciņos.

“Vindā” ir iespējams dziedāt, dejot, spēlēt mūzikas instrumentus, radoši un tehniski izpausties, kā arī aktīvi pavadīt brīvo laiku. Pie mums ir atsaucīgi, pretimnākoši un draudzīgi pedagogi, kuri ar atvērtu sirdi sagaidīs ikvienu.

Mēs atrodamies Rīgas ielā 42 Valmierā. Saziņai: , 29287150, 28304268.

Можливості проведення вільного часу українським дітям у молодіжному центрі “Вінда”

Двері Валм’єрського молодіжного центру “Вінда” відкриті для кожної дитини та молоді, які мають бажання бути активно зайнятими та творчо проводити свій вільний час. Ми готові прийняти українських дітей та молодь, а також надати можливість брати участь у кружках та групах молодіжного центру “Вінда”.

У молодіжному центрі є можливість співати, танцювати, грати на музикальних інструментах, творчо та технічно самовиразитися, а також активно провести свій вільний час. Наші дуже чуйні, привітні та доброзичливі викладачі готові зустріти усіх з відкритими руками та сердцем!

Ми знаходимося за адресою: Rīgas iela 42, Valmiera (вул. Ригас, буд. 42. Валм’єра).

Контакти: , tел.: 29287150, 28304268.

Ziņu ukraiņu valodā tulkoja Olha Sorochynska. Paldies par brīvprātīgo atbalstu!