Patvēruma meklētājiem no Ukrainas, kuri ieradušies Valmieras novadā, iespējams palīdzēt arī finansiāli

Valmieras Attīstības aģentūra ir atvērusi ziedojumu kontu, kurā aicinām uzņēmumus un iedzīvotājus ziedot naudu, lai bēgļi no Ukrainas varētu iegādāties lietas, kuras nav iespējams saņemt ziedojumu veidā, piemēram, medikamentus, apakšveļu un citas nepieciešamās lietas.

Ziedojumu konts: LV37RIKO0002930340339. Saņēmējs: Valmieras Attīstības aģentūra. Ziedojot lūdzam norādīt mērķi “Atbalsts Ukrainas bēgļiem”.

Par saziedotajiem līdzekļiem Valmieras Attīstības aģentūra iegādāsies dāvanu kartes, ko atbilstoši vajadzībām piešķirs patvēruma meklētājiem no Ukrainas, kuri jau ir ieradušies Valmieras novadā.

Valmieras novada pašvaldības ēkā Lāčplēša ielā 2, Valmierā 1. stāvā ir uzstādīts stends, kurā var ievietot ziedojumu skaidras naudas veidā atbalstam patvēruma meklētājiem no Ukrainas.

Valmieras Attīstības aģentūras mājaslapā drīzumā būs atvērta atsevišķa sadaļa, kurā publicēs informāciju par piešķirto atbalstu. Tāpat šajā sadaļā būs pieejama informācija par tiem Ukrainas bēgļiem, kuri meklēs darbu un būs gatavi aktīvi iesaistīties darba tirgū.

Palīdzības sniegšanu koordinēs Valmieras novada pašvaldība, sadarbojoties ar Valmieras Attīstības aģentūru.

Papildu informācija pieejama, sazinoties ar Sanitu Alaini no Valmieras Attīstības aģentūras, tālr. 26421413, e-pasts: .

Plašāka informācija, kā Valmieras novada pašvaldība organizē atbalsta sniegšanu patvēruma meklētājiem no Ukrainas, kā arī par iedzīvotāju iespējām līdzdarboties, publicēta šeit.

Pateicamies ikvienam par atbalstu!