Atjaunots segums Tērbatas ielai Valmierā

Valmierā noslēgušies Tērbatas ielas (posma no Liepu – Brīvības – Dīvaliņa – Tērbatas ielu rotācijas apļa līdz Valkas ielai) seguma atjaunošanas darbi.

Tērbatas iela ir viena no Valmieras  maģistrālajām ielām. Tās segas konstrukcijas pēdējo pārbūvi pilnā apjomā pašvaldība īstenoja 2009./2010. gadā. Pēc 15 gadu ekspluatācijas esošā seguma dilumkārta bija nolietojusies. Lai nenotiktu tālāka ielas segas konstrukcijas bojāšanās, nepieciešams veikt ielas konstrukcijas dilumkārtas periodisko atjaunošanu. Šoruden atjaunotajam segumam “jākalpo” vismaz piecus gadus, kā arī samazināsies izdevumi par asfaltbedrīšu remontu.

Pārbūvi veica SIA “Limbažu ceļi” pēc Valmieras novada pašvaldības pasūtījuma. Darbi īstenoti par pašvaldības budžeta līdzekļiem, piesaistot arī Valsts kases aizņēmumu. Ieguldīts 161 279,30 eiro.

Pašreiz Valmierā norisinās arī Ķieģeļu ielas posma izbūve, Georga Apiņa ielas posma pārbūve, kā arī turpinās 2022. gada decembrī sāktā Dienvidu industriālās maģistrāles būvniecība. Vēl šoruden uzsāks gājēju vanšu tilta pār Gauju Valmierā atjaunošanu, kā arī rotācijas apļa izbūves darbus Rubenes, Raiņa un Valkas ielu krustojumā. Plašāk par šiem plānotajiem darbiem šeit