Ar lietotni “Valmiera” izmanto novadā deklarēta iedzīvotāja priekšrocības

Mobilā lietotne “Valmiera” ir pašvaldības veidots instruments, lai sekmētu iedzīvotāju informēšanu un iesaisti, pašvaldības pieejamību, ātru un ērtu informācijas apmaiņu, un sniegtu atbalstu.

Lai uzzinātu par sev interesējošiem notikumiem Valmieras novadā, lietotnē ir integrēts norišu kalendārs, kas, tāpat kā jaunumi, automātiski sinhronizējas ar mājaslapu www.valmierasnovads.lv. Lietotne ir Valmiera Tavā kabatā – viss aktuālais vienmēr līdzi. Iedzīvotājiem ir iespēja izteikt viedokli gan sadaļā “Aptaujas”, gan “Ierosinājumi”, kas ir visaktīvāk izmantotā sadaļa. Valmieras viesiem aktuālāka sadaļa būs “Tūrisms”, kurā apkopots saraksts un interaktīva karte ar tūristiem saistošiem apskates objektiem, atpūtas un izklaides iespējām, naktsmājām, maltītes ieturēšanas vietām. Īpaša funkcionalitāte ir vietējo uzņēmēju piedāvātais priekšrocību grozs jeb sadaļa, kur vietējie uzņēmēji ievieto īpaši draudzīgus piedāvājumus kā Valmieras novadā deklarētiem iedzīvotājiem, tā citiem Valmieras novada iedzīvotājiem un viesiem ar iespēju izvēlēties atlaižu līmeni katrai no minētajām grupām. Tāpat pašvaldībai ir iespēja izsūtīt notifikāciju par svarīgiem un steidzamiem notikumiem, piemēram, par trauksmes sirēnu pārbaudi, satiksmes ierobežojumiem u.tml.

Lietotnes lejupielāžu skaits šobrīd, ņemot vērā lietotnes atjaunošanu, pandēmijas ietekmi, ir 5 000. Tā ir kļuvusi par novada iedzīvotājiem draudzīgu platformu, jo informācija lietotnē ir par visu novadu kopumā, tiks strādāts, lai paplašinātu arī uzņēmēju piedāvājumu klāstu, lai tie būtu aktuāli arī iedzīvotājiem Valmieras novadā.

Nākotnē plānots lietotni papildināt ar integrētu un interaktīvu tiešsaistes pilsētas sabiedriskā transporta shēmu un pilsētas ceļvedi, izveidot lietotāja profilu ar lojalitātes līmeņiem, integrēt e-pakalpojumus.

Lietotni iespējams lejupielādēt bez maksas AppStore vai Google Play.