Aktualitātes mazajiem uzņēmējiem

Aktualitātes
 • Aicinām uzņēmējus pieteikties tiešsaistes semināram par dalību valsts un pašvaldību iepirkumos!  17.maijā plkst. 10.00  tiešsaistē, Zoom platformā. Iegūsti praktiskus ieteikumus godīgai rīcībai iepirkumos, tajā skaitā informāciju par pretendentu izslēgšanu no iepirkumiem, par iespējamiem konkurences un korupcijas riskiem un to sekām uzņēmumu turpmākajai darbībai tirgū. Pieteikšanās līdz 16. maija plkst. 15.00 šeit.
 • 31. maijā aicinām uz pasākumu “Pēcpusdiena ar mēru”. Saruna par Industriālajām teritorijām. Vairāk šeit.
 • Tirgotāji aicināti pieteikties dalībai Valmieras dzimšanas dienas tirgū. Informācija šeit.
 • Šogad RTU ZIC realizēs EIT Food programmu Latvijā Empowering Women in Agrifood, kuras mērķauditorija ir Latvijas sievietes, kurām ir ideja vai ir nesen dibināts uzņēmums lauksaimniecības vai pārtikas jomā. Programmas ietvaros dalībnieces tiksies ar savu mentoru; iespēja piedalīties izglītojošās darbnīcās un programmas noslēgumā un pretendēt uz līdz 10 000 eiro lielu naudas balvu idejas attīstīšanai.
  Programma notiks latviešu valodā un tās ilgums no 2024. gada jūnija līdz novembra beigām. Pieteikšanās programmai līdz 24.maijam šeit.
 • Valmieras novada pašvaldība aicina remigrantus līdz 31. maijam pieteikties uzņēmējdarbības atbalstam. Vairāk: šeit.
 • Iznācis lauku lapas jaunais numurs. Lasi šeit.
 • “Novada Garšas” vasara – kopā dažādībā. Vairāk: šeit.
 • Valmieras salātiem – 55. Aizvadīts Garšīgāko Valmieras salātu konkurss! Vairāk: šeit. Fotogalerija šeit.
 • Valmieras novada notikumu apskats no 13. maija līdz 19. maijam šeit.
 • Amatnieku un mājražotāju tirdziņi 2024 Valmieras novadā šeit.