Aktualitātes mazajiem uzņēmējiem

Aktualitātes
 • Vidzemes plānošanas reģions aicina remigrantus uzņēmējuskā arī remigrantus, kuri vēlas uzsākt savu uzņēmējdarbību un, iespējams, plāno pretendēt uz atbalstu grantu konkursā, uz informatīvu pasākumu piektdien, 5. aprīlī, no plkst. 15.00 līdz 18.00 Valmieras integrētajā bibliotēkā.
  Vairāk šeit
 • 8. aprīlī plkst. 13.00 Kocēnu Kultūras nama 2. stāva zālē Lauku partnerība “No Salacas līdz Rūjai” aicina  uz informatīvo semināru par LEADER iespējām plānošanas periodā no 2023. – 2027.gadam. Pasākumā piedalīsies arī Lauku atbalsta dienesta Ziemeļvidzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Valsts atbalsta un LEADER pasākuma daļas vadītāja Baiba Kiršblate, ALTUM Vidzemes reģiona vadītāja Olita Untāla un zīmola Uz kūko īpašniece Anete Ādamsone. Pieteikšanās semināram, aizpildot elektronisko reģistrācijas veidlapu https://ej.uz/2024seminars vai rakstot e-pastu: .
 • 12. aprīlī plkst. 17.00 Rūjienas Tautskolā, Skolas ielā 8A, Rūjienā notiks Praia rotu meistarklase. Dalības maksa 40 EUR, rotu komplekts. Radīsim rotas no koka un Preciosa kristāliem. Aicinām pieteikties zvanot pa tālruni 22402022.
 • Biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA” izsludina pirmās kārtas projektu iesniegumu pieņemšanu. Projektu iesniegšana no 15. aprīļa – 15. maijam. Aicinām esošos un topošos uzņēmējus uz informatīvajiem semināriem par projektu iesniegumu gatavošanu LEADER 2023. – 2027. pirmajai kārtai.  Vairāk info šeit:  https://www.zgauja.lv/. Semināri:
  10.aprīlī plkst. 15.00 Valkā, Beverīnas ielā 3, novada pašvaldības zālē, Valkas novadā;
  11.aprīlī plkst. 16.00 Virešu Saieta namā, Smiltenes novadā;
  15.aprīlī plkst. 16.00 Strenču pilsētas bibliotēkā, Valmieras novadā.
 • Vidzemes lauku partnerība “Brasla” izsludina LEADER projektu konkursa I kārtu uzņēmējdarbības atbalstam no 2024. gada 29. marta līdz 29. aprīlim.  Informācija šeit
 • Tuvojas vasaras sezona, ieskatieties, var jums noderēt! Svarīga informācija par bērnu un pusaudžu nodarbināšanu vasaras brīvlaikā šeit. Ja bērns vai pusaudzis strādās algotu darbu šeit.
 • Jau šajā nedēļas nogalē aicinām interesentus pieteikties dalībai pasākumā “Satiec savu meistaru”, kas notiks Valmierā, Mazsalacā, Rencēnos, Sēļos un Vaidavā 6., 7. un 28. aprīlī. 2024. gadā pasākums notiks jau 16. reizi, bet Mazsalacā – 8.reizi! Plašāka informācija šeit.
 • Aicinām amatniekus un mājražotājus pieteikties Saldējuma svētku tirdziņam 25.maijā  Rūjienā. Pieteikšanās: https://ej.uz/saldejumsrujiena2024
 • 10. un 11. maijā Valmierā, Valmieras Olimpiskajā centrā otro reizi norisināsies vērienīgs pasākums’’Latvijas tirgotāju dienas’’, kurā piedalīsies visdažādāko nozaru pārstāvji – ražošanas uzņēmumi, tirgotāji, amatnieki, ēdinātāji, kā arī izglītības iestādes un pašvaldības. Šogad pasākumu papildinās arī muzikālā skatuve ar plašu kultūras programmu un jauno mūziķu priekšnesumiem. Pasākums 10. maijā tiks atklāts plkst. 17.00, bet noslēgsies plkst. 23.00, savukārt sestdien, 11. maijā Latvijas tirgotāju dienas durvis apmeklētājiem vērs no plkst. 10.00 – 15.00.
  Pieteikšanās ’’Latvijas tirgotāju dienām’’ jau sākusies! Izstādes organizatori aicina uzņēmējus un mājražotājus piedalīties un pieteikt savu dalību pasākumā. Uzzini vairāk par ’’Latvijas tirgotāju dienām’’ apmeklējot vietni www.tirgotajudienas.lv
 • Atvērta pieteikšanās“20.Lielajam Labdarības Robežtirgum”, kas norisināsies Valkā/Valgā 11. maijā. Ikvienu priecēs ne tikai tirgošanās, bet arī kultūras programma, atrakcijas kā lieliem, tā maziem, labdarības loterija, BBQ konkurss, jautrs noskaņojums un diskotēka vakara noslēgumā!
  Reģistrācijas anketa: https://ej.uz/robeztirguspiirilaat2024. Tirgus izvietojuma plāns: https://ej.uz/Robeztirgusteritorija2024. 20.Lielā labdarības Robežtirgus noteikumi:LV: https://ej.uz/robeztirgus2024noteikumi. EST: https://ej.uz/piirilaat2024reeglid. Pieteikšanās atvērta līdz 12.aprīlim.
 •  17. un 18. maijā Strenčos norisināsies 27. Gaujas plostnieku svētki. 18. maijā no plkst. 12.00 pircējus un pārdevējus aicinās Plostnieku svētku tirdziņš, kurā aicinām pieteikties interesantu, noderīgu, praktisku, skaistu un vērtīgu lietu tirgotājus. Tirgotāju pieteikšanās dalībai tirdziņā – līdz 30. aprīlim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu. Lūgums rūpīgi iepazīties ar tirdziņa Nolikumu. Papildu informācija par tirdziņa norisi pa tālruni 26576932.
 • Vidzemes Augstskola piedāvā apmācību kursus uzņēmējiem. ViA piedāvā apmācības šādās tēmās: digitālā transformācija, kiberdrošība, virtuālā realitāte, prototipu validācija, mākslīgais intelekts, mašīnmācīšanās, vērtībās balstītas inovācijas, stratēģiskais forsaits.
  Plašāka informācija par aktuālajiem apmācību kursiem pieejama šeit: https://va.lv/kursi