Aktuālais par valsts atbalstu apkurei Valmieras novadā novembrī

Aktuālais par valsts atbalstu apkurei Valmieras novadā novembrī

No 1. novembra Valmieras novada pašvaldība sāk pieņemt iedzīvotāju iesniegumus, lai mājsaimniecības varētu saņemt valsts atbalstu izmaksu daļējai kompensēšanai par apkurei patērēto elektroenerģiju. Tāpat turpinās iesniegumu pieņemšana par koksnes granulu, brikešu vai malkas iegādi.

Savukārt līdz 30. novembrim ir iespējams pieteikties fiksētā atbalsta saņemšanai vienam mājoklim 60 eiro apmērā, ja malka apkurei iegādāta līdz šā gada 31. augustam un nav iespējams uzrādīt maksājumu apliecinošu dokumentu.

Pieteikties atbalstam iespējams elektroniski portālā www.epakalpojumi.lv vai arī klātienē pašvaldībā – klientu apkalpošanas centros un bibliotēkās.

Atgādinām, ka centralizēti piegādātās apkures lietotājiem atbalsts tiek automātiski piemērots rēķinos. Automātiski atbalsts tiek piemērots arī dabasgāzes patērētājiem.

Plašāka informācija par valsts atbalstu mājsaimniecībām apkures izmaksu daļējai kompensēšanai, kā arī iesniegumu klātienes pieņemšanas vietu kontaktinformācija vienkopus atrodama šeit.

Par periodu no 1. līdz 31. oktobrim Valmieras novada pašvaldībā elektroniski vietnē www.epakalpojumi.lv saņemti 3142 iesniegumi, savukārt klātienē Valmieras novada bibliotēkās un klientu apkalpošanas centros – 3241 iesniegumi. Izskatīti 4199 iesniegumi, no tiem atbalsts piešķirts 4070 gadījumos, piešķirts precizējot – 27 gadījumos, bet atteikts – 102 gadījumos. Atbalsts kopumā izmaksāts 248 392 eiro apmērā.