Aizvadīts Omnigym un armvrestlinga treniņš SAAP “Mežs”

Omnigym

Eiropas Sporta nedēļā, no 23. līdz 30. septembrim, Valmieras novadā katru dienu ir iespēja piedalīties daudzveidīgās sportiskās aktivitātēs.

Vakar, 28. septembrī, sporta un aktīvās atpūtas parkā “Mežs” aicinājām izmēģināt teritorijā īslaicīgi uzstādītos Omnigym āra spēka trenažierus kopā ar Vidzemes Džudo skolas “Valmiera” treneri Venti Beķeri un piedalīties armvrestlinga jeb roku laušanās treniņā kopā ar Alvilu Plivču.

Unikālie āra trenažieri būs pieejami ikvienam parka apmeklētājam vēl visu rudeni, no 28. septembra līdz 9. novembrim. Tiem iespējams ērti un droši pielāgot ceļamo svaru atbilstoši savām spējām un vēlamajai treniņa intensitātei, gluži kā īstās sporta zālēs. Nāc un izmēģini, apvienojot būšanu svaigā gaisā ar treniņu!

Ja ierasti parkā rosību veido bērni un jaunieši, tad apgūt drošu un pareizu laušanās tehniku pie profesionāla armvrestlinga galda bija atnākuši spēcīgi vīri un dāmas. Trenera Alvila Plivča uzraudzībā bija iespēja pārbaudīt spēkus arī dažādos izaicinājumos. Droši sazinies ar Alvilu par treniņu iespējām arī pēc sportiskās nedēļas pa tālr. 26341405.

Piektdien, 29. septembrī, plkst. 18.00 notiks treniņš Jāņa Daliņa stadiona Spēka zonā, sestdien, 30. septembrī, no plkst. 10.00 Valmieras Viestura vidusskolā ikviena ģimene aicināta pavadīt dienu kopā dažādās sportiskās un izglītojošās aktivitātēs, bet sestdienas vakarā Valmieras peldbaseinā notiks jau tradicionālais Nakts peldējums.

Vairāk uzzini: Eiropas Sporta nedēļa Valmieras novadā