Aicinām pieteikt dalību Lielajā Latgaļu tirgū Ludzā!

Aicinām pieteikt dalību Lielajā Latgaļu tirgū Ludzā!

Cienījamie mājražotāji un amatu meistari!

Aicinām piedalīties Pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam projekta “No hobija uz  biznesu” (akronīms “Hobijs – Bizness”), Nr. LVIII-055 Meistarklasēs un Lielajā Latgaļu tirgū 16. un 17.jūnijā Ludzā. 

Saulgriežu pasākums pulcēs kuplu skaitu apmeklētāju. Visas dienas garumā patīkamas svētku atmosfēras radīšanai skanēs dziesmas, dejas, tiks piedāvātas dažāda veida darbnīcas bērniem, kā arī izzinošas sarunas un meistardarbnīcas pieaugušajiem. Neizpaliks arī vizināšanās ar zirdziņiem un daudz dažādas citas izklaides.

Šī pasākuma organizators ir Ludzas novada pašvaldība, projekta partneri (Balvu, Valkas, Smiltenes un Valmieras novadu amatnieki, mājražotāji un mazie ražotāji) tiek aicināti piedalīties.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Par nepieciešamo tirdzniecības vietas aprīkojumu (telts, galds, krēsli), lūdzu, informējiet piesakoties.

Lai Valmieras novada mājražotāji un amatnieki nokļūtu līdz Ludzai, varētu piedalīties meistarklasēs 16.jūnijā  un Lielajā latgaļu tirgū 17.jūnijā, tiks organizēts visiem kopīgs transports.

Pieteikšanās: Valmieras novada mājražotājus un amatniekus lūdzam sūtīt pieteikumu uz e-pastu: līdz 30. maijam!

Pasākuma programma

Aicinām piedāvāt savus ražojumus līgotājiem! Uz tikšanos Ludzā!

Informē: Guna Ķibere, novada Kapitāla pārvaldības un uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas

Uzņēmējdarbības speciāliste

Eiropas Savienība

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Valmieras novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.