Aicinām mājražotājus un amatniekus tirgoties Hanzas namiņos Valmierā!

Valmieras novada pašvaldības domes deputāti, lai sniegtu atbalstu mājražotājiem un amatniekiem, apstiprinājuši nolikumu par ielu tirdzniecību Hanzas namiņos 2021. gadā. Tas paredz iespēju tirdzniecībai Hanzas laukumā uzstādītajos astoņos namiņos, saņemot Valmieras novada pašvaldības atļauju ielu tirdzniecības veikšanai.

Atbalstot Valmieras novada uzņēmumus, mājražotājus, amatniekus un vietējos ražotājus, iespēja tirgoties Hanzas namiņos ir bez maksas.

Pieteikties tirdzniecības veikšanai un atļaujas saņemšanai var tikai elektroniski, aizpildot un nosūtot pieteikuma anketu uz e-pastu:

Pretendentu pieteikšanās notiek līdz katras nedēļas trešdienas plkst. 18.00. Tirdzniecības pretendenti piesakās tirdzniecībai uz nākamo nedēļu, norādot pieteikuma anketā sev vēlamās nedēļas dienas, kurās tiks veikta tirdzniecība. Kā apstiprinājumu par dalību tirdzniecības veikšanai, tirdzniecības dalībnieks no organizatora saņem elektronisku apliecinājumu pieteikumā norādītajā e-pastā par reģistrāciju tirgotāju sarakstā, bet tirdzniecības atļauju saņem pirmajā tirdzniecības veikšanas dienā.

Nodrošinot tirdzniecību, tirgotājs ievēro COVID-19 infekcijas izplatības ierobežošanas nosacījumus.