23. un 24.oktobrī ierobežos satiksmi Somu un Eduarda Lācera ielas krustojumā

23. un 24.oktobrī tiks veikta komunikāciju izbūve Somu un Eduarda Lācera ielas krustojumā. Iespēju robežās krustojumu varēs šķērsot, taču paredzams ilgs gaidīšanas laiks. Lūgums krustojumu apbraukt, izvēloties apkārtceļus. Piekļūšanai Vidzemes slimnīcai lūgums izvēlēties Voldemāra Baloža un Jumaras ielas.

Rietumu industriālās maģistrāles izbūves darbus projekta “Valmieras pilsētas Rietumu industriālās maģistrāles attīstība – Leona Paegles ielas savienojums ar TEN-T tīklu” ietvaros veic SIA “Limbažu ceļi”. Būvuzraudzību veic SIA “Geo Consultants”. Projekta realizēšanai piešķirts Eiropas Kohēzijas fonda līdzfinansējums 2 870 688 EUR apmērā. Projekta kopējie attiecināmie izdevumi ir 4 012 000 EUR. Ielu pārbūvi paredzēts realizēt līdz 2020.gada jūnijam.

Aktuālā informācija par satiksmes ierobežojumiem pieejama Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmierasnovads.lv sadaļā “Pilsēta” – “Ielu infrastruktūra”. Pārbūves darbu laikā lūgums sekot līdzi informācijai un ceļa zīmēm. Valmieras pilsētas pašvaldība aicina satiksmes dalībniekus būt saprotošiem un pacietīgiem, jo remontdarbu laikā radītās neērtības ir īslaicīgas, bet ieguvums jau drīzumā lietot mūsdienīgām prasībām atbilstošu ielu – ilglaicīgs.